Kürtaj Ücretleri

İstanbul ve Ankara'da 2019 nisan kürtaj fiyatları kaç paradır , vakumlu kürtaj nasıl yapılır , kürtaj öncesi yapılan muayene ve ultrason ücretlimidir , genel anestezi ile kürtaj için ek ücret isterlermi , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olacakmıdır , ilk kürtajımız sakıncası olur mu , kürtaj sonrası çocuk olurmu ? şeklinde sorular İstanbul'daki kürtaj merkezi muayenehane telefonlarımıza çok sık geliyor , sizinde çocuk aldırma konusuda sorularınız varsa gündüz veya gece fark etmez bizi her an arayabilirsiniz , kürtaj merkezi muayenehane sabit telefon hattımız ve Turkcell mobil cep telefonu hatlarımız sürekli açıktır , genelde aramalara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , şevkatli tarzı hoşunuza gidecektir eminim .

Kürtaj fiyatları

2019 nisan ayı başlarında İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları ... liradan başlayarak yukarı doğru yükselir , genelde ücretlendirme kriteri olarak gebelik haftası dikkate alınır , mesela en erken gebelik olan 4 haftalıksa ..tl , 5 haftalık ise .. lira , 6 haftalıksa ... tl , 7 haftalıksa ... lira diyerek 10 haftaya kadar paralel bir yapı sözkonusu olur .

Kürtaj yasası

2019 kürtaj yasasına göre en geç 10 haftalıkken bebek aldırabilirsiniz . Ama 11 haftalık , 13 haftalık gebelik veya 13 haftalık gebelik gibi daha ileri gebelikler için kürtaj yasağı konmuştur.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonraki dönem çok merak edilir , özelikle kürtaj sonrası cinsel ilişkiye kaç gün sonra girilebileceğini hep merak ederler , 10 gün kadar beklemelisiniz , kürtaj sonrası hamilelik ise hemen gerçekleşebilir , sıkıntı olmaz , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olurmu ? Pek olmaz , rahatsınız . Kürtajdan sonra ilk adeti ne zaman görmeye başlarım ? Yaklaşık 40 gün sonra düzenli adet görmeye başlayacaksınız , bir zamanlar size eziyet gelen adetli günleri özler mi oldunuz :)

Kızlık zarı dikimi

2019 nisanında en sık tercih edilen garantili kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi kalıcı zar dikimidir , gerçekten son derece güvenilir bir metod olup full orijinal hale gelir. Cinsel ilişkiye girildiğinde ise penis vajinaya 2 cm den fazla girerse mutlaka kızlık zarı kanaması olur , gerdek gecesi tam olarak geleneksel bir şekilde gerçekleşir , yani ilk gece kanlı çarşaf seramonisinden bahsediyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da 2019 nisan ayı itibarıyla kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarıdır. Kızlık zarı diken bazı yerlerde çok yüksek fiyatlar isteniyor olabilir ama .... den fazla istiyorlarsa güvenli değildir , bu kızlık zarı diken doktorlar çok az sayıda zar diktikleri için tecrübeleri çok zayıftır. Size tavsiyem hastası çok olana diktirin. Nasıl ki yemek için lokanta seçerken müşterisi fazla olanı seçersiniz ki yemekler taze ve kaliteli olsun , kızlık zarı dikimindede sistem aynıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası