Kürtaj Fiyatları

kürtaj
İstanbul'da 2014 kürtaj fiyatları ... tl gibi bir ücretlendirme seviyesinden başlayıp gebelik haftasının durumuna göre artıyor , genelde ilerleyen her hafta için İstanbul ve Ankara'daki jinekologlar .. tl kadar fiyat ilavesi yapıyorlar , yani 4 haftalıksa ... tl , 5 haftalıksa .... tl , 6 haftalıksa ... lira olarak kürtaj fiyatı veriliyor. Çocuk aldırma işleminden önce rutin olarak yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleri için İstanbul'daki birçok kürtaj merkezi muayenehanede ek bir ücret istenmiyor , ama ek ücretin istenebileceği hiç bir şey yoktur demekte yanlış olur , zira en güvenli bebek aldırma metodu olan vakum kürtajda hangi metodla anestezi yapılcağına size karar veriyosunuz ve lokal anesteziyi yani sadece işlem yapılacak olan vajina girişinin uyuşturulmasını isterseniz ek bir ücret ödemezsiniz ve aslında daha sağlıklı olur , ama ben genel anestezi ile kürtaj olacağım diyorsanız yani tamamen uyutularak çocuk aldıracaksanız durumlar değişir ve İstanbul'da ek olarak sizde yaklaşık ... tl kadar ücret isterler. Kürtaj fiyatları büyük şehirlerde sürekli sorulur ama jinekolojide sık sorulan sorulardan sadece biridir , kürtaj ücretleri kıaç paradır , kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası cinsel ilişki kaç gün sonra serbesttir , bebek aldırdıktan sonra gebe kalabilirmiyim , kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soranda çok oluyor . Sizinde aklınızda olan sorular vardır mutlaka , bizi gece gündüz arayabilirsiniz , çekinmeye gerek yok , 0212 227 5519 sabit kürtaj merkezi muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil GSM cep telefonumuz sürekli açıktır , ayrıca WhatsApp'tanda yazabilirsiniz sorun değil . Genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , ses tonu ile sizi rahatlatacaktır , yada acilse telefonu bana bağlattırabilirsiniz . İstenmeyen hamilelikler insanın başına arada bir gelebilir ama sizin başınıza ilk defa geliyorsa ve hangi jinekoloğa gitsem diye kararsız kaldıysanız merak etmeyin google amcaya sorabilirsiniz , açın google'ı ve yazın " En iyi kürtaj yapan doktor " diye , üst sıralarda ..rastlayacaksınız :) Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor.

Kürtaj fiyatları 2014 

Bu sene yani 2014 yılında Nisan 28 Pazartesi günü itibarıyle kürtaj fiyatlarının İstanbul'da ve Ankara'da ... tl civarından başladığını ve gebelik haftasına göre arttığını yazımızın başında belirtmiştik , çocuk aldırma fiyatlarının ilerleyen her gebelik haftası için azar azar arttığını artık sizde biliyorsunuz ama şunuda buraya ileve etmekte fayda var 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj yaptıramazsınız , yani 11 haftalık , 12 haftalık veya daha ileri haftalar için kürtaj yasağı tanımlanmıştır .

Kürtaj nasıl yapılır ?

Özellikle en garantili ve sağlıklı gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtajdan bahsetmek isterim çünkü artuk eskisi gibi genç bayanların korkulu rüyası olan kazıma metodu küret ile kürtaj yapılmıyor , onun yerine rahim içinde negatif basınç oluışturularak çocuk alınıyor , kürtaj nasıl yapılır video izlemek isterseniz benim sitede bulamazsınız , etik olarak yanlıştır , ama ben size metodu özetlerim zaten anlarsınız kürtajın nasıl yapıldığını : vakum kürtaja jinekoljik muayene ve ultrasonla başların , hastayı hemn bir genel kontroılden geçirmiş oluruz hemde ultrasonla gebelik haftasını net olarak tespit ederiz , daha sonra rahim girişini lokal anestezikle uyuştururuz ve hegar bujisi ile rahim kanalını dialete ederiz , karman kanülünü rahim kanalına yerleştirip ucuna vakum aparatını takarız , negarif basınç oluşturduğumuzda ise gebelik kesesi komple dışları alınmış olur , embriyon alındıktan sonra hastaya tekrar ultrason ayaprız ve rahim içinde parça kanmadığından emin oluruz.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra tekrar bebek yapabilirmiyim , acaba tekrar hamile kalabilirmiyim diye endişe eden çok oluyor , ama sanırım eski metod kazıma kürtaj dönemlerinden kalma bir efsane olmuş artık , ama son 10 yıldır vakum kürtajın yaygınlaşması ile artık kürtajdan sonra komplikasyon pek görülmüyor , yani vakum kürtaj olduysanız ne zaman isterseniz yine bebek yapabilirsiniz , sıkıntı olmaz , kürtaj sonrası cinsel ilişkiye girmek için 10 gün kadar bekleyin, kürtajdan sonra vajinal kanama ve ağrı pek olmaz , kürtaj sonrası adet göreye 40 gün sonra başlarsınız , kürtajdan sonra banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılında İstanbul ve Ankara'da hemen hemen kürtaj fiyatlarından daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları konuşulur oldu , yanlış olduğu düşünülen ilişkilerin bitiminde fabrika ayarlarına geri dönmek için hanımların elindeki en önemli done sanıyorum kalıcı kızlık zarı dikimi , ve artık çok fazla kişi tarafından dikim yaptırılıyor , son yıllarda geliştirilen flep yöntemi ise adeta orijinal bekaret günlerine bir geri dönüş gibi olmaya başladı , 25 dakikalık kısa bir operasyondan sonra masadan kalkarak yürüyerek işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz ve size bir sıkıntı çıkartmıyor , sadece 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmeniz yasaklanıyor , sonrasında ne zmana isterseniz ilişkiye girebilirsiniz , isterseniz 1 ay içinde isteseniz 5 yıl sonra cinsellik yaşayın , mutlaka kızlık zarı kanaması oluyor ve önceden kızlıkz arı diktirdiğiniz kesinlikle anlaşılmıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

İstanbul'da garanti verilebilen tek metod olan flap yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... Tl taban seviyelerinden başlar ve .... liaraya kadar çıkabilir , ama bu fiyatların çok üzerinde veya daha ucuza kızlık zarı dikimi daima şüphe uyandırmalıdır. Bu işte en önemli done kızlık zarı diken hekimin bekaret tamiri konusundaki tecrübesi ve başarılarıdır , bunun için google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir " diye yazın , listede çıkanlarla görüşün , zaten üst sıralarda ... göreceksiniz :)

Jinekolog op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( Tam 30 yıllık tecrübe ve 25 yıldır aynı muayenehanede hizmet :) İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz

Yorumlar

 1. Kürtajda Eş Rızası: MEB iyi akşamlar netten buldum sizi ablam eşinden ayrılmak istiyo fakat hamile olduğu için boşanma işlemi gerceklesmiyo lütfen yardım eder misin?
  19 01 2016, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: Zor durum
  19 01 2016, 21:28 - Kürtajda Eş Rızası: Düşük hapı falan var kullansa zararı olur mu
  19 01 2016, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  19 01 2016, 21:29 - Kürtajda Eş Rızası: Ne yapmak gerekiyo
  19 01 2016, 21:59 - Jin op dr turgay karakaya: Kürtaj
  19 01 2016, 22:23 - Kürtajda Eş Rızası: Baba izni olmadan olmuyomus
  19 01 2016, 22:44 - Jin op dr turgay karakaya: Nikahlı eş izni

  YanıtlaSil
 2. İyi günler doktor bey size kürtaj fiyatları için bir sorum olacaktı. 7 ay önce kalıcı işlem yaptırmıştım başka bir şehirde 1 ay sonrada düğünüm olacak ama son kontrol icin doktoruma gitme imkanım yok acaba düğünden 2 gün önce size gelsem kanama olması icin dikiş müdahalesi yapılabilir mi cünkü garantili bir şekilde dügün gecemi atlatmak istiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Tekrardan iyi günler
  5 03 2016, 15:17 - -: İyi günler doktor bey size bir sorum olacaktı. 7 ay önce kalıcı işlem yaptırmıştım başka bir şehirde 1 ay sonra düğünüm var ama son kontrol icin doktoruma gitme imkanım yok acaba size gelsem dügünden 2 gün önce kanama icin dikiş müdahalesi yapılabilir mi cünkü garantili bir şekilde düğün gecemi atlatmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tekrardan iyi günler
  5 03 2016, 15:21 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  5 03 2016, 15:23 - -: Peki gecici dikimmi yapılacak yoksa tek dikiş mi atılacak doktorum demişti kanama garantili tek dikiş atılır diye birde ücreti ögrenebilirmiyim ona göre size gelir işlemi hallederim
  5 03 2016, 15:25 - Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı dikim flep yöntemi yapıldı ise müdahale gerekmez.. ama birçok yerde geçici dikim yapıp kalıcı flep ismi veriliyor ve düğüne bikaç gün kala kontrol adı altında bir geçici dikim daha planlanıyor
  5 03 2016, 15:25 - Jin op dr turgay karakaya: Bu ikinci grupta iseniz önceki işlem yokolmuştur zaten ve son günlerde geçici dikim yaplır
  5 03 2016, 15:27 - -: Gecici işlemin ücreti ne kadar ve kesin kanama olur mu gecici dikim yapılırsa
  5 03 2016, 15:27 - Jin op dr turgay karakaya: Listedeki tüm işlemler garantilidir :
  5 03 2016, 15:29 - -: Peki cok teşekkür ederim size gelmeden 2 gün öncesinden randevu alırım tekrardan cok sagolun
  5 03 2016, 15:30 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 3. Hocam kurtaj yaptirmayi dusunuyorumda kiz arkadasim icin hamile oldugundan suphe ediyoruzsa yaşi 20 ailesinin izni gerekiyormu ?
  11 07 2016, 08:27 - .: Birde ucretleri kürtaj fiyatları nedir ?
  11 07 2016, 09:26 - .: ??
  11 07 2016, 10:09 - Jin op dr turgay karakaya: İzin gerekmez
  11 07 2016, 10:09 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarin.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kadın kürtaj fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?