Kürtaj Fiyatları

İstanbul'da 2019 kürtaj fiyatları ... tl gibi bir ücretlendirme seviyesinden başlayıp gebelik haftasının durumuna göre artıyor , genelde ilerleyen her hafta için İstanbul ve Ankara'daki jinekologlar .. tl kadar fiyat ilavesi yapıyorlar , yani 4 haftalıksa ... tl , 5 haftalıksa .... tl , 6 haftalıksa ... lira olarak kürtaj fiyatı veriliyor. Çocuk aldırma işleminden önce rutin olarak yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleri için İstanbul'daki birçok kürtaj merkezi muayenehanede ek bir ücret istenmiyor , ama ek ücretin istenebileceği hiç bir şey yoktur demekte yanlış olur , zira en güvenli bebek aldırma metodu olan vakum kürtajda hangi metodla anestezi yapılcağına size karar veriyosunuz ve lokal anesteziyi yani sadece işlem yapılacak olan vajina girişinin uyuşturulmasını isterseniz ek bir ücret ödemezsiniz ve aslında daha sağlıklı olur , ama ben genel anestezi ile kürtaj olacağım diyorsanız yani tamamen uyutularak çocuk aldıracaksanız durumlar değişir ve İstanbul'da ek olarak sizde yaklaşık ... tl kadar ücret isterler. Kürtaj fiyatları büyük şehirlerde sürekli sorulur ama jinekolojide sık sorulan sorulardan sadece biridir , kürtaj ücretleri kıaç paradır , kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası cinsel ilişki kaç gün sonra serbesttir , bebek aldırdıktan sonra gebe kalabilirmiyim , kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soranda çok oluyor . Sizinde aklınızda olan sorular vardır mutlaka , bizi gece gündüz arayabilirsiniz , çekinmeye gerek yok .

Kürtaj fiyatları 2019 

Bu sene yani 2019 yılında Nisan 28 Pazartesi günü itibarıyle kürtaj fiyatlarının İstanbul'da ve Ankara'da ... tl civarından başladığını ve gebelik haftasına göre arttığını yazımızın başında belirtmiştik , çocuk aldırma fiyatlarının ilerleyen her gebelik haftası için azar azar arttığını artık sizde biliyorsunuz ama şunuda buraya ileve etmekte fayda var 2019 kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj yaptıramazsınız , yani 11 haftalık , 12 haftalık veya daha ileri haftalar için kürtaj yasağı tanımlanmıştır .

Kürtaj nasıl yapılır ?

Özellikle en garantili ve sağlıklı gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtajdan bahsetmek isterim çünkü artuk eskisi gibi genç bayanların korkulu rüyası olan kazıma metodu küret ile kürtaj yapılmıyor , onun yerine rahim içinde negatif basınç oluışturularak çocuk alınıyor , kürtaj nasıl yapılır video izlemek isterseniz benim sitede bulamazsınız , etik olarak yanlıştır , ama ben size metodu özetlerim zaten anlarsınız kürtajın nasıl yapıldığını : vakum kürtaja jinekoljik muayene ve ultrasonla başların , hastayı hemn bir genel kontroılden geçirmiş oluruz hemde ultrasonla gebelik haftasını net olarak tespit ederiz , daha sonra rahim girişini lokal anestezikle uyuştururuz ve hegar bujisi ile rahim kanalını dialete ederiz , karman kanülünü rahim kanalına yerleştirip ucuna vakum aparatını takarız , negarif basınç oluşturduğumuzda ise gebelik kesesi komple dışları alınmış olur , embriyon alındıktan sonra hastaya tekrar ultrason ayaprız ve rahim içinde parça kanmadığından emin oluruz.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra tekrar bebek yapabilirmiyim , acaba tekrar hamile kalabilirmiyim diye endişe eden çok oluyor , ama sanırım eski metod kazıma kürtaj dönemlerinden kalma bir efsane olmuş artık , ama son 10 yıldır vakum kürtajın yaygınlaşması ile artık kürtajdan sonra komplikasyon pek görülmüyor , yani vakum kürtaj olduysanız ne zaman isterseniz yine bebek yapabilirsiniz , sıkıntı olmaz , kürtaj sonrası cinsel ilişkiye girmek için 10 gün kadar bekleyin, kürtajdan sonra vajinal kanama ve ağrı pek olmaz , kürtaj sonrası adet göreye 40 gün sonra başlarsınız , kürtajdan sonra banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılında İstanbul ve Ankara'da hemen hemen kürtaj fiyatlarından daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları konuşulur oldu , yanlış olduğu düşünülen ilişkilerin bitiminde fabrika ayarlarına geri dönmek için hanımların elindeki en önemli done sanıyorum kalıcı kızlık zarı dikimi , ve artık çok fazla kişi tarafından dikim yaptırılıyor , son yıllarda geliştirilen flep yöntemi ise adeta orijinal bekaret günlerine bir geri dönüş gibi olmaya başladı , 25 dakikalık kısa bir operasyondan sonra masadan kalkarak yürüyerek işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz ve size bir sıkıntı çıkartmıyor , sadece 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmeniz yasaklanıyor , sonrasında ne zmana isterseniz ilişkiye girebilirsiniz , isterseniz 1 ay içinde isteseniz 5 yıl sonra cinsellik yaşayın , mutlaka kızlık zarı kanaması oluyor ve önceden kızlıkz arı diktirdiğiniz kesinlikle anlaşılmıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

İstanbul'da garanti verilebilen tek metod olan flap yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... Tl taban seviyelerinden başlar ve .... liaraya kadar çıkabilir , ama bu fiyatların çok üzerinde veya daha ucuza kızlık zarı dikimi daima şüphe uyandırmalıdır. Bu işte en önemli done kızlık zarı diken hekimin bekaret tamiri konusundaki tecrübesi ve başarılarıdır , bunun için google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir " diye yazın , listede çıkanlarla görüşün , zaten üst sıralarda ... göreceksiniz :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası