Kürtaj Fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları 2019 yılı yani 19 Haziran 2019 itibarıyle kaç paradır , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj sonrası kanama olur mu , kürtaj yasasına göre çocuk aldırma sınırı kaç haftadır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır ? şeklinde soran çok oluyor. Çok merak edilen soruyla başlamak gerekirse İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede kürtaj ücretleri yaklaşık ... tl'den başlayıp gebelik haftasına göre artmaktadır. Ek olarak kürtaj sonrası hamilelikte sorun olur mu , ilk defa kürtaj olacağım ve hiç bebek doğurmadım bu problemmidir gibi sullerde gelmiyor değil. Sizinde mutlaka merak ettikleriniz vardır. Bizi 24 saat gece gündüz arayabilirsiniz , hafta sonu hatta pazar günleri bile açığız , gerek İstanbul'dan gerekse ülkenin uzak köşelerinden , hatta Avrupa'dan birçok hastamız geliyor .

Kürtaj fiyatları

2019 yazına girerken İstanbul ve Ankara'da kürtaj ücretleri hamilelik haftasına göre artıyor veya azalıyor , 4 haftalık bir gebeliğiniz varsa bebek aldırma maliyetiniz yaklaşık ... tl civarıdır , ama 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa .. tl , 7 haftalıksa ... tl şeklinde bir yükseliş birçok kürtaj yapan yerde sözkonusu olacaktır. Çocuk aldırmadan hemen önce yapılan kadın doğum muayenesi ve ultrason için ek bir bedel genellikle ödemezsiniz , ama siz yinede önceden sorun , iş bittikten sonra pazarlık yapmak zor olabilir :)

Kürtaj Yasası

2019 kürtaj kanununa göre istem dışı gebe kalan bayanların isteğe bağlı kürtaj olmalarına bir üst sınır konmuş yani belli bir haftadan sonra kürtaj yasağı getirilmiştir . 10 haftaya kadar rahatlıkla bebek aldırabilirsiniz ama daha ilerisi maalesef yasaklanmıştır.

Kürtaj sonrası dönem

Bebek aldırdıktan sonra cinsel ilişki yaklaşık olarak 10 gün yasaktır , kürtajdan sonra hamilelik siz ne zaman isterseniz olabilir , çocuk aldırmak tekrar hamile kalmanıza engel değildir. Kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti pek olmaz , merak etmeyin. Kürtajdan sonra tekrar adet görmeye yaklaşık 40 gün sonra başlarsınız.

Kızlık zarı dikimi

2019 senesi Nisan ayı istatistiklerine göre Türkiye'de en fazla tercih edilen jinekolojik estetik operasyon flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , bitmiş ilişkilerin izlerini tümden silip yeni bir sayfa açma konusunda sizi gerçek anlamda rahatlatabilecek tek müdahale kızlık zarı dikimidir . Bekaret onarım çeşitlerindede %95 oranında felp yöntemi istenir , bunun en önemli sebebi felp yönteminde garanti verilebilir okmasıdır , zira diktirdikten sonra 20 gün içinde dikişler iyileşir ve alttan tamamen orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , cinsel ilişkiye girildiğindede mutlaka kanama olur.
Dikim işlemi yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anestezi yapıldığı için siz acı duymazsınız , hatta işelm yapılırken telefonla bir arkadaşı ile sohbet edenler bile oluyor :) , diktirdikten sonra masadan kalkıp yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , sosyal yaşantınızı aksatmaz .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak 1800 TL ücret seviyelerinden başlayıp hafif hafif artar , yaza doğru genelde fiyat artışları yaşanır.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında 2019 nisan ayı sonları itibarıyle saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl arasında değişmektedir, gerçi ekilecek alanın büyüklüğü , transfer edilecek saç kök miktarıda etkili olmaktadır. Saç ekimi konusunda ..'yü arayabilirsiniz ..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası