Kürtaj Fiyatları

kürtaj
İstanbul'da kürtaj fiyatları 2015 yılı yani 19 Haziran 2014 itibarıyle kaç paradır , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj sonrası kanama olur mu , kürtaj yasasına göre çocuk aldırma sınırı kaç haftadır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır ? şeklinde soran çok oluyor. Çok merak edilen soruyla başlamak gerekirse İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede kürtaj ücretleri yaklaşık ... tl'den başlayıp gebelik haftasına göre artmaktadır. Ek olarak kürtaj sonrası hamilelikte sorun olur mu , ilk defa kürtaj olacağım ve hiç bebek doğurmadım bu problemmidir gibi sullerde gelmiyor değil. Sizinde mutlaka merak ettikleriniz vardır. Bizi 24 saat gece gündüz arayabilirsiniz , hafta sonu hatta pazar günleri bile açığız , gerek İstanbul'dan gerekse ülkenin uzak köşelerinden , hatta Avrupa'dan birçok hastamız geliyor , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli aktiftir , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , sevecen uslubu ve sıcak ses tonu sizi rahatlatacaktır eminim. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yayınlıyor.

Kürtaj fiyatları

2014 yazına girerken İstanbul ve Ankara'da kürtaj ücretleri hamilelik haftasına göre artıyor veya azalıyor , 4 haftalık bir gebeliğiniz varsa bebek aldırma maliyetiniz yaklaşık ... tl civarıdır , ama 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa .. tl , 7 haftalıksa ... tl şeklinde bir yükseliş birçok kürtaj yapan yerde sözkonusu olacaktır. Çocuk aldırmadan hemen önce yapılan kadın doğum muayenesi ve ultrason için ek bir bedel genellikle ödemezsiniz , ama siz yinede önceden sorun , iş bittikten sonra pazarlık yapmak zor olabilir :)

Kürtaj Yasası

2014 kürtaj kanununa göre istem dışı gebe kalan bayanların isteğe bağlı kürtaj olmalarına bir üst sınır konmuş yani belli bir haftadan sonra kürtaj yasağı getirilmiştir . 10 haftaya kadar rahatlıkla bebek aldırabilirsiniz ama daha ilerisi maalesef yasaklanmıştır.

Kürtaj sonrası dönem

Bebek aldırdıktan sonra cinsel ilişki yaklaşık olarak 10 gün yasaktır , kürtajdan sonra hamilelik siz ne zaman isterseniz olabilir , çocuk aldırmak tekrar hamile kalmanıza engel değildir. Kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti pek olmaz , merak etmeyin. Kürtajdan sonra tekrar adet görmeye yaklaşık 40 gün sonra başlarsınız.

Kızlık zarı dikimi

2014 senesi Nisan ayı istatistiklerine göre Türkiye'de en fazla tercih edilen jinekolojik estetik operasyon flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , bitmiş ilişkilerin izlerini tümden silip yeni bir sayfa açma konusunda sizi gerçek anlamda rahatlatabilecek tek müdahale kızlık zarı dikimidir . Bekaret onarım çeşitlerindede %95 oranında felp yöntemi istenir , bunun en önemli sebebi felp yönteminde garanti verilebilir okmasıdır , zira diktirdikten sonra 20 gün içinde dikişler iyileşir ve alttan tamamen orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , cinsel ilişkiye girildiğindede mutlaka kanama olur.
Dikim işlemi yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anestezi yapıldığı için siz acı duymazsınız , hatta işelm yapılırken telefonla bir arkadaşı ile sohbet edenler bile oluyor :) , diktirdikten sonra masadan kalkıp yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , sosyal yaşantınızı aksatmaz .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları 2014 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak 1500 TL ücret seviyelerinden başlayıp hafif hafif artar , yaza doğru genelde fiyat artışları yaşanır.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında 2014 nisan ayı sonları itibarıyle saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl arasında değişmektedir, gerçi ekilecek alanın büyüklüğü , transfer edilecek saç kök miktarıda etkili olmaktadır. Saç ekimi konusunda ..'yü arayabilirsiniz ..

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 30 yıllık kürtaj ve flep yöntemi zar dikimi tecrübesi )
İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Kürtaj fiyatlarınız haftaya göremi yoksa hep aynı ücretmi uygulanıyor.

  YanıtlaSil
 2. kürtaj ücretlerimiz gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor

  YanıtlaSil
 3. Kürtajda Yaş: Günaydın Turgay bey yakın zamanda gelmeyi planlıyorum, randevular ne şekilde oluyor? Muayene için ayrı mı gelmem gerekiyor?
  19 01 2016, 09:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Muayene ve işlem aynı seansta
  19 01 2016, 09:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Burdan verebiliriz veya telefonla

  YanıtlaSil
 4. Hocam merhaba
  5 03 2016, 17:37 - -: Kürtaj fiyatları hakkında bir sorum olacaktı bir bayan arkadasa yardımcı olmam lazım sevgilisi evlenme bahanesi ile kız arkadas ile birlikte olmus bekaretini kaybetmiştir. Trabzon'dayiz fakat İstanbul'a uçak ile gelip İşlem yapılabilir arkadasın ailesi cok kati be bu durumda dikim yöntemine başvurmak durumunda kaldık kalıcı dikim icin ücretiniz ne kadar olur ve süreç ne kadar sürer
  5 03 2016, 17:46 - Jin op dr turgay karakaya: Aynı gün geri uçabilir. Havaalanına 10 dakikayız

  YanıtlaSil
 5. Hocam ben 6 haftalık hamilryim sürekli kahve rengi akıntım olusuyor korkuyorum arkadasımda bu sorun yuzunden doktora gitti sonra akıntım bitti ama bebegi kan pıhtılaşması yuzunden kaybetti
  10 07 2016, 21:44 - .: Ne den oluyor bu düşük tehlikesi mi normql mi ilaç kullanılmaqı gerekli mi ilk bebek benim çok endişeleniyorum
  10 07 2016, 21:46 - .: Bu hafta kalp at kalp atışına bakıcaklar doktor bana normal olmadıgını söyledi ama ilaç kullanmaya korkuyorum ve bundan bir hafta öncede çok az kan geldi ağrım yok ama kürtaj fiyatları ne kadar ?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kadın kürtaj fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?