Vakum Kürtaj Fiyatları

İstanbul'da Vakum kürtaj fiyatları 7 mayıs 2019 tarih itibarı ile kaç paradır , vakum kürtaj kaç dakika sürer , lokal anestezi ile kürtaj nasıl yapılır , genel anestezi ile kürtaj fiyat farkı nedir , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olacakmı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradan başlar , en iyi kürtaj doktoru kimdir ? bu sorular her gün hastlarımızın kafasını kurcalıyor ve bize yöneltiyorlar. Şunu baştan söylemek lazım istenmeyen gebelikleri sonlandırmada tek metod olan kürtaj artık eskisi korkulacak bir müdahale olmaktan çok uzaktır , eskiden küret denilen bir tıbbi cihazla kazınarak yapılan kürtaj operasyonu artık çok daha basit olarak ve herhangi bir cihazı rahme sokmadan gerçekleştiriliyor , sadece negatif basınç oluşturmak rahim içindeki gebelik kesesinin boşaltılmasına yetiyor , böylece hasta hem acı çekmiyor , hemde kürtaj sonrası ağrı veya kanama gibi konforu bozucu sorunlar yaşamıyor . Kürtaj hakkında sizinde çeşitli sorularınız varsa bizi gece gündüz arayabilirsiniz , hatta pazar günü bile müsaitiz merak etmeyin  sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve  Turkcell cep telefonumuz sürekli aktivdir. Telefonlara genelde tecrübeli yardımcım  bakıyor , kürtaj ve kızlık zarı gibi konulara hakim ve bilgi sahibidir , istediğinizi konuşabilirsiniz , çekinmeyin , acil bir durum varsa telefonu bana bağlatabilirsiniz . Kürtajımı hangi jinekoloğa yaptırayım diye karar veremiyorsanız hiç sorun etmeyin , açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye listeye bakın , üst sıralarda ..göreceksiniz .

Kürtaj Fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin merkezi semtlerinde 2014 mayıs ayı itibarı ile gebelik haftası dikkate alınarak hesaplanıyor , en küçük gebelik olan 4 haftalık hamilelik durumlarda İstanbul'da yaklaşık ... tl ye çocuk aldırabilirsiniz , yada 5 haftalık olduysa ..lira , 6 haftalıksa ..tl diyerek yukarı doğru çıkış yapar , ama iyi haber vakum kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleri için ayrıca bir ücret tahsil etmezler , yani İstanbul'daki birçok kürtaj merkezinde vakum kürtajda bu şekilde davranılır ama siz yinede telefonla kürtaj randevusu alırken danışmayı unutmayın.

Vakum kürtajda anestezi

2019 yılında vakum kürtaj uygulamasında hangi tip anestezi uygulanacağına hastanın kendisi karar verebiliyor , ama %90 vaka lokal anestezi ile kürtaj ediliyor diyebilirim , yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturuluyor , ama ben illakide genel anestezi ile kürtaj olacağım diye tutturursanız yani tamamen uyutularak çocuk aldıracaksanır durum değşecektir , İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede genel anestezi fark ücretide isteyeceklerdir , kaç paramı , yaklaşık ... lira kadar tutar.

Kürtajdan sonraki dönem

Vakum kürtaj son derece soft bir yöntem oladuğu için kürtaj sonrası hasta masadan kakarak yürüyüp gider ve günlük aktivitelerini sürdürmeye devam eder , çalışıyorsa işine devam eder , ama kürtaj sonrası 10 gün kadar bazı hususlara dikkat etmesi gerekir , 10 gün cinsel ilişki yasaktır , 10 güm banyoyu ayakta duş şeklinde yapmasını tavsiye ederiz , kürtaj sonrası acaba kanama veya ağrı olacakmı diye soruyorsanız , merak etmeyin , genelde problem olmuyor , haa bu arada  kürtajdan sonra gelmesi gerekjen ilk adet biraz gecikecek şaşırmayın veya acaba bebek alınmadımı diye korkmayın , yaklaşık 40 gün sonra yine adet görmeye başlayacaksınız.
Kürtajdan sonra hamile kalabilirmiyim , yine çocuk yapmak istesem sorun olur mu diye endişeleriniz varsa merak etmeyin kürtaj esnasında herhangi bir bçak dikiş vs kullanılmıyor , yani orijinalliğinize zarar gelmeyecektir , ne zaman isterseniz yeniden anne olabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi

2019 yılı itibarı ile 2 farklı metodla kızlık zarı dikilebiliyor , ama bunlar içinde flep yöntemi artık nerdeyse tüm vakaların tercih ettiği bir yöntem haline geldi , lokal nastezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılan müdahale 25 dakika sürüyor ve dikim esnasında acı çekmiyorsunuz , işlem tamamlandıktan sonrada masadan kalkıp yürüyüp gidebiliyorsunuz , sadece 1 ay kadar cinsel ilişki yasağınız var ondan sonra gerçek anlamda orijinal bir kızlık zarınız oluyor ve cinsel ilişkiye girdiğinizde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor .
Geçici kızlık zarı dikimi ise artık nerdeyse tarihe karışmış eski bir yöntemdir , yırtılmış olan kızlıkz arı parçalarını birbirine tutturma şeklinde yapılır ama fazla uzun dayanmaz , açıkçası 3 günden daha uzun bir süre için garanti verilmez , oysa flep yöntemi cinsel ilişki olmazsa hayat boyu sağlam kalır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankarada 7 Mayıs 2019 tarihinde flep yöntemi garantili kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak ... tl taban seviyelerden başlar ve ... liraya kadar çıkabilir. Dahada ..isteyenler tabiiki var hatta araba parası isteyenler bile var ama onlar .. peşindeki .. bence . Sanki açık kalp ameliyatı yapıyorlar , size en iyi benim dediklerinede eminim ama onların doğru söyleyip söylemnediklerini google'da aratarak bulabilirsiniz , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , çıkan listeyi inceleyin , en üstlerde ... rastlayacaksınız , sizden araba parası isteyenleri o listede bulmazsınız bile :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası