Vakum Kürtaj Fiyatları

kürtaj
İstanbul'da Vakum kürtaj fiyatları 7 mayıs 2014 tarih itibarı ile kaç paradır , vakum kürtaj kaç dakika sürer , lokal anestezi ile kürtaj nasıl yapılır , genel anestezi ile kürtaj fiyat farkı nedir , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olacakmı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradan başlar , en iyi kürtaj doktoru kimdir ? bu sorular her gün hastlarımızın kafasını kurcalıyor ve bize yöneltiyorlar. Şunu baştan söylemek lazım istenmeyen gebelikleri sonlandırmada tek metod olan kürtaj artık eskisi korkulacak bir müdahale olmaktan çok uzaktır , eskiden küret denilen bir tıbbi cihazla kazınarak yapılan kürtaj operasyonu artık çok daha basit olarak ve herhangi bir cihazı rahme sokmadan gerçekleştiriliyor , sadece negatif basınç oluşturmak rahim içindeki gebelik kesesinin boşaltılmasına yetiyor , böylece hasta hem acı çekmiyor , hemde kürtaj sonrası ağrı veya kanama gibi konforu bozucu sorunlar yaşamıyor . Kürtaj hakkında sizinde çeşitli sorularınız varsa bizi gece gündüz arayabilirsiniz , hatta pazar günü bile müsaitiz merak etmeyin 0212 227 5519 sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli aktivdir. Telefonlara genelde tecrübeli yardımcım Esra hanım bakıyor , kürtaj ve kızlık zarı gibi konulara hakim ve bilgi sahibidir , istediğinizi konuşabilirsiniz , çekinmeyin , acil bir durum varsa telefonu bana bağlatabilirsiniz . Kürtajımı hangi jinekoloğa yaptırayım diye karar veremiyorsanız hiç sorun etmeyin , açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye listeye bakın , üst sıralarda ..göreceksiniz . Jinekolog Op.Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj Fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin merkezi semtlerinde 2014 mayıs ayı itibarı ile gebelik haftası dikkate alınarak hesaplanıyor , en küçük gebelik olan 4 haftalık hamilelik durumlarda İstanbul'da yaklaşık ... tl ye çocuk aldırabilirsiniz , yada 5 haftalık olduysa ..lira , 6 haftalıksa ..tl diyerek yukarı doğru çıkış yapar , ama iyi haber vakum kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleri için ayrıca bir ücret tahsil etmezler , yani İstanbul'daki birçok kürtaj merkezinde vakum kürtajda bu şekilde davranılır ama siz yinede telefonla kürtaj randevusu alırken danışmayı unutmayın.

Vakum kürtajda anestezi

2014 yılında vakum kürtaj uygulamasında hangi tip anestezi uygulanacağına hastanın kendisi karar verebiliyor , ama %90 vaka lokal anestezi ile kürtaj ediliyor diyebilirim , yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturuluyor , ama ben illakide genel anestezi ile kürtaj olacağım diye tutturursanız yani tamamen uyutularak çocuk aldıracaksanır durum değşecektir , İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede genel anestezi fark ücretide isteyeceklerdir , kaç paramı , yaklaşık ... lira kadar tutar.

Kürtajdan sonraki dönem

Vakum kürtaj son derece soft bir yöntem oladuğu için kürtaj sonrası hasta masadan kakarak yürüyüp gider ve günlük aktivitelerini sürdürmeye devam eder , çalışıyorsa işine devam eder , ama kürtaj sonrası 10 gün kadar bazı hususlara dikkat etmesi gerekir , 10 gün cinsel ilişki yasaktır , 10 güm banyoyu ayakta duş şeklinde yapmasını tavsiye ederiz , kürtaj sonrası acaba kanama veya ağrı olacakmı diye soruyorsanız , merak etmeyin , genelde problem olmuyor , haa bu arada  kürtajdan sonra gelmesi gerekjen ilk adet biraz gecikecek şaşırmayın veya acaba bebek alınmadımı diye korkmayın , yaklaşık 40 gün sonra yine adet görmeye başlayacaksınız.
Kürtajdan sonra hamile kalabilirmiyim , yine çocuk yapmak istesem sorun olur mu diye endişeleriniz varsa merak etmeyin kürtaj esnasında herhangi bir bçak dikiş vs kullanılmıyor , yani orijinalliğinize zarar gelmeyecektir , ne zaman isterseniz yeniden anne olabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılı itibarı ile 2 farklı metodla kızlık zarı dikilebiliyor , ama bunlar içinde flep yöntemi artık nerdeyse tüm vakaların tercih ettiği bir yöntem haline geldi , lokal nastezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılan müdahale 25 dakika sürüyor ve dikim esnasında acı çekmiyorsunuz , işlem tamamlandıktan sonrada masadan kalkıp yürüyüp gidebiliyorsunuz , sadece 1 ay kadar cinsel ilişki yasağınız var ondan sonra gerçek anlamda orijinal bir kızlık zarınız oluyor ve cinsel ilişkiye girdiğinizde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor .
Geçici kızlık zarı dikimi ise artık nerdeyse tarihe karışmış eski bir yöntemdir , yırtılmış olan kızlıkz arı parçalarını birbirine tutturma şeklinde yapılır ama fazla uzun dayanmaz , açıkçası 3 günden daha uzun bir süre için garanti verilmez , oysa flep yöntemi cinsel ilişki olmazsa hayat boyu sağlam kalır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankarada 7 Mayıs 2014 tarihinde flep yöntemi garantili kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak ... tl taban seviyelerden başlar ve ... liraya kadar çıkabilir. Dahada ..isteyenler tabiiki var hatta araba parası isteyenler bile var ama onlar .. peşindeki .. bence . Sanki açık kalp ameliyatı yapıyorlar , size en iyi benim dediklerinede eminim ama onların doğru söyleyip söylemnediklerini google'da aratarak bulabilirsiniz , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , çıkan listeyi inceleyin , en üstlerde ... rastlayacaksınız , sizden araba parası isteyenleri o listede bulmazsınız bile :)

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 31 yıllık tecrübe konuşuyor :)
İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz

Yorumlar

 1. Kürtaj Ücreti: İyi aksamlar
  19 01 2016, 20:24 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  19 01 2016, 20:25 - Kürtaj Ücreti: Tekrar iyi aksamlar bi konuda yardim istiycektim ama
  19 01 2016, 20:26 - Kürtaj Ücreti: Eger vaktiniz varsa
  19 01 2016, 20:26 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  19 01 2016, 20:26 - Kürtaj Ücreti: Kiz arkadasim kurtaj icin bilgi almami istedide
  19 01 2016, 20:27 - Kürtaj Ücreti: O sebeple rahatsiz ettim
  19 01 2016, 20:28 - Kürtaj Ücreti: Cok tesekkur ederim
  19 01 2016, 20:29 - Kürtaj Ücreti: Tekrar iyi aksamlar
  19 01 2016, 21:36 - Kürtaj Ücreti: Turgay bey izin verirseniz son bi sorum olucak
  19 01 2016, 21:40 - Kürtaj Ücreti: Acaba kurtaj narkozlumu olacak
  19 01 2016, 21:59 - Jin op dr turgay karakaya: Lokal anestezi

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar turgay bey Vakum kürtaj fiyatlarını öğrenecektim whatsapp numaranızı internetten aldım. Gebelik şüphesindeyim ve bugun test yapacağım öncelikle araştırma yapmak istedim çünkü gebeysem aldırmam gerekecek. Takvime göre yumurtlama dönemimde doğum kontrol haplarımı biraz aksatarak ilişkiye girdim. 2 hafta oldu. Aldırmak istersem hemen yapabiliyor muyuz? Kliniğiniz nerede? Ve bu aylardaki kürtaj ücretleri aralığı nedir?
  05 03 2016, 16:46 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yaparız
  05 03 2016, 16:47 - .: Çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 3. Hocam ben samsundaym...1 haftadir adetlerim geciktirdim test yaptim evde + cikti ama malesef yeni dogum yaptim aldirmak istiyorum...hala iyilesmedim yapamiyom ...acaba vakum kürtaj fiyatiniz nekadardir
  10 07 2016, 15:34 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarin.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kadın kürtaj fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?