Kürtaj Ücretleri

İstanbul ve Ankara'da merkezi semtlerde 2019 yılı mayısında kürtaj ücretleri ... tl'den başlayarak gebelik haftasına göre artış gösterir , bu sene kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi fiyatı çok sık soruluyor , hergün birçok hasta telefonla arayarak fiyat alıyor , internet sayesinde dünyanın en uzak köşelerinin bile ulaşılır olması sağlık hizmetlerindede hastaların karşılaştırmalar yapabilmesini olanaklı kılıyor. İstenmeyen hamilelik durumu zaten insanları en beklemediği döneminde yakalıyor , bebek doğurmaya hiç uygun olmadığınız yıllarda beklediğiniz adetinizin gecikmesi bir türlü regl kanaması başlamaması genç bayanlarda panik yaratıyor , acilen halledebilmek için internette araştırma yapıyorlar , önce suya sabuna dokunmadan bir hap yutarak hamileliği sonlandırmak ve yola devam etmek fikri üzerinde duruluyor , kürtaj hapı veya düşük hapı olarak bilinen Cytotec ve RU 486 adlı hapları satın almak istiyorlar , ama birde bakıyorlar ki hayati tehlike oluşturduğu için düşük haplarını devlet baba yasaklamış , naapalım başka çare yok kürtaj olacağız diyorlar , bu seferde kürtaj yapan doktorları araştırmaya başlıyorlar , hem güvenli , hem ağrısız acısız , hem uygun fiyata hemde gizlice olsun istiyorlar , acaba hangi jinekoloğa gitsem , hangisinin veb sitesine baksam kendisini övmüş diye içinizden geçiriyorsunuz , bende diyorum ki siz yine google amcaya danışın , emektar dostunuz size en adil listeyi verecektir , yazın google'a " en iyi kürtaj doktoru " diye listede çıkan kadın doğumcularla görüşün , bu arada ...listede ilk sıralarda göreceksiniz :)

Kürtaj fiyatları

2019 mayısında kürtaj fiyatları İstanbul'un merkezi semtlerinde genellikle hamilelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , ama kaç haftalık hamile olduğunuuz net olarak bilmiyorsanız çeşitli sürprizlerle karşılaşabilirsiniz , o yüzden önce ben size hamilelik haftasını doğru olarak nasıl hesaplayabileceğinizi anlatayım , en son görmüş olduğunuzu adetin başladığı ilk günden itibaren saymaya başlarsanız doğru haftayı bulursunuz , ama genelde cinsel ilişkiden itibaren sayıyorlar , bu yanlış hesaplama yöntemi gerçek gebelik haftasından en az 2 hafta eksik hesaplamanıza yol açar. Gebelik haftası neden bu kadar önemli dersiniz , elbette 2019 yılında yani bu sene güncellenen kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar kürtaj olabilirsiniz , zaten siz gebe olduğunuzu ancak 5 haftalıkken anlayabiliyorsunuz , yani geriye 5 haftanız kalıyor , birde çocuyk aldırma kararı verdiyseniz biran önce uygulayın derim hem maddi hem manevi ne kadar erken aldırırsanız siizn için daha kolay olur , gebelik büyüdükçe yapılan bebek aldırma işlemide zorlaşır ve daha pahalıdır. Neyse ücretlendirmeye geri dönelim , 4 haftalık bir hamilelik varsa İstanbul'da birçok kürtaj merkezi özel muayenehanede yaklaşık ... tl ye çocuk aldırabilirsiniz , 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa ... lira şeklinde devam eder.

Kürtajda başka masraf olur mu ?

İstanbul'daki kürtaj merkezi muaneyenelerde genellikle kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ve ultrason için ek bir ücret istemezler , ama kürtajda seçeceğiniz anstezi çeşidi cebinizden çıkacak olan kürtaj masrafını etkileyebilir , en sık tercih edilen ve en güvenli çocuk aldırma metodu olan vakum kürtajda %90 vakada lokal anestezi uygulanır ve bu ek bir ücret gerektirmez , lokal anestezi ne demektir , sadece işlem yapılacak olan bölgeye yapılan uyuşturma metoduna lokal anestezi denir. Ama ben tamamen uyutularak kürtaj olmak istiyorum derseniz bu genel anestezi anlamına gelir ve İstanbul'da birçok kürtaj yapılan yerde ek olarak ..tl arasında bir ücret daha istenir.

Kızlık zarı dikimi 

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi :
2019 mayısı itibarı ile İstanbul'da ve hata tüm dünyada en fazal tercih edilen ve sonuç garantili bekaret tamir metodudur. Birçok batı ülkesinde re-virgin yani tekrar bakirelik olarak adlandırılır , evet aslında flep yöntemi ile el değmemiş bakirelik günlerinizdeki kızlık zarına kavuşabilirsiniz. Cinsel ilişkiye ne zaman isterseniz girebilirsiniz , isterseniz 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra farketmez , mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Geçici Kızlık zarı dikimi :
Atrık modası geçmiş bir diktirme metodudur , birkaç günden fazla dayanmaz , flep yöntemiden sonra sadece fazla vakti olamayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girecek olan bayanlara uygundur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı:
İstanbul'da ve Ankara'da 2019 yılı 3 mayıs itibarıyle garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... lira dan başlayıp .... tl ye kadar çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası

Kürtaj fiyatları Arnavutköy