Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Avrupa yakası İstanbul'da 2019 Haziranında kürtaj fiyatlarından daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları jinekoloji gündemini işgal ediyor. Garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimini az sayıda jinekolog yapabiliyor ve diktirme fiyatlarıda genellikle .... lira seviyelerinden başlıyor ve duruma göre .... liralara kadar çıkabiliyor. Tabi sadece kızlık diktirme sorulmuyor , kızlık zarı nasıl dikilir , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı belli olur mu gibi sorularda çok sık geliyor, defalarca cinsel ilişkiye girmiş bayanlara kızlık zarı dikimi yapılabilir mi , kürtaj olanlar kızlık zarı diktirebilirlermi gibi suallerde telefonlarımızı çaldırabiliyor , ama merak etmeyin , dağ ne kadar yüce olsada üstünden yol açar derler , yani bekaret tamiri için bir ön şart yok , isterseniz yüzlerce defa cinsel ilişkiye girin , onlarca defa kürtaj olmuş olun hiç farketmez , her türlü durumda bakirelik günlerinize geri dönebiliyorsunuz. Bunların dışında diktirme işleminin gizli kalıp kalmayacağıda çok merak ediliyor , zaten böylesine mahrem bir konu gizli kalmayacaksa hiç yaptırmamak gerekirdi , bir kıymeti kalmazdı değilmi? Yani kızlık zarı dikimi full gizlilik içinde yapılır ve sırrınız kimseyle paylaşılmaz. Kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi diye merak ediyorsanız .. bir özel .. bir yerde kızlık zarı diktirecekseniz evet kayıtlara mutlaka geçecektir ve birgün sağlık dökümlerinizde karşınıza çıkma ihtimali ortaya çıkabilir , ama özel doktor muayenehanesinde kızlık zarı diktirirseniz böyle bir tehlike olmaz, zira özel muayenehanelerin .. yoktur. Yani gizlilik konusunda endişe etmeyin , yeterki siz durumu arkadaşlarınızla paylaşmayın, el el için ağlamaz , başına kara bağlamaz,  her arkadaş samimi olmayabilir , darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz. Birde kafanızda karışıkla yol açam bir soruda şu olabilir , acaba kızlık zarı dikiminde hangi kadın doğumcu daha iyidir , hangisi garanti verebilir ? , cevabı saniyeler içinde bulabilirsiniz , hemen yadigar dostunuz Google'ı açın ve " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazın ve arattırın , çıkan listeye bakın , bu arada .. en üstlerde göreceksiniz :)
Kızlık zarı diktirmek konusunda merak ettikleriniz için bizi gece gündüz arayabilirsiniz ,  sabit telefonumuz , Turkcell hattımız sürekli açıktır. Hatta hafta sonlar cumartesi pazar bile arayabilirsiniz. Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , diğer jinekolog asistanlarından farklı olarak Esra hanım size kızlık zarı dikimi konusunda ayrıntılı bilgi verecektir ve zaten yumuşak ses tonu sizi rahatlatacaktır. Beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hastam bitmiyor , dolayısı ile telefonda fazla konuşamıyorum , günde ortalama 150 farklı kişiden telefon alıyoruz , ama acil bir durum varsa mutlaka bana ulaşabiliyorsunuz , özelliklede kızlık zarı diktirmiş veya kürtaj olmuş hastalarımıza 24 saat destek veriyoruz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Yazımızın başındada söylediğimiz gibi 2019 yılında İstanbul ve Ankara'da garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... liaradan başlar ve .... liraya kadar çıkabilir. Biden fazla jinekoloğu arayarak fiyat aldıysanız arada çok yüksek fiyatlar isteyen .. rastlamış olabilirsiniz , sakın zannetmeyin .. bu işi daha iyi yaptıkları için fiyatları yüksektir. Kızlık zarı dikimini bazı...bir fırsat iş veya .. gibi görebiliyorlar , ayda yılda bir kızlık zarı dikecekler onadada .. diye düşünüyorlar sanırım ve .. usulu davranıyorlar. Ama Aristo mantığı ile duşundüğünüzde kızlık zarı dikimini her gün birkaç hastaya yapanla ayda yılda bir ..arasında tecrübe ve başarı farkı dağlar kadardır. Size tavsiyem size bahsettiğim fiyat aralığının dışında olanlara pek..etmeyin, .. size .. veremezler.

Kızlık zarı muayenesi

Bakire kızların elbette erkek arkadaşları olacak , veya evlilik hazırlığında sözlü veya nışanlı kızlarda bekaretleri bozulmadan ön sevişmede bulunabilirler . Özellikle vajine girişi bölgesine penisin sürtülmesi ile yapılan ön sevişmelerde kızlık zarı yırtılabilir aman dikkat. Zaten birçok bayan gerçek bir ilişki yaşamadan sürterek kan gelmesindne dolayı kızlık zarı muayenesine geliyorlar. Bu arada kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlamak için resim çekerek arkadaşlarınıza danışmanızı hiç tavsiye etmem , böylesine mahrem bir durumu insan kardeşiyle bile paylaşmamalı . Bu konuda tek sırdaşınız jinekoloğunuz olmalıdır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Halk arasında bekaret testi olarakta tabir edilen kızlık zarı muayenesi kadın doğum muayenehanelerinde jinekolojik masada yapılır ve vajen bölgesine herhangi bir tıbbi cihaz değdirilmez , hatta elle bile dokunulmadan gözle bakarak muayene edilir . Her jinekolog kızlık zarının bozulup bozulmadığını , bozulmuşsa bunun yaklaşık zamanını size söyleyebilir. Ama kimin bozduğunu kimse söyleyemez , size komik gelebilir ama bu konuda çok arayan oluyor inanın :) Ayrıca şunda ilave edelim kızlık zarınızın bozulup bozlulmadığı , yada bakire olup olmadığınız kesinlikle bir tahlilde ortaya çıkmaz merak etmeyin. Yani bekaret testi diye bir tıbbi test olamaz , yada ultrasonla , tomografi ile veya benzer teşhis metodları ile bakrelik kontrol edilemez , tek yolu jinekoloğun gözle baklmasıdır. Son olarak siz kendiniz ayna ile bayarak veya resim çekerek kızlığınızın bozulup bozulmadığını kesin olarak anlayamazsınız.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında ve geçen son 10 yılda tüm dünyada yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu İstanbul'dada kızlık zarı diken doktorlarca en sık tercih edilen metoddur. Ayrıca sonuç konusunda garanti verilebilecek bir yöntemdir. Yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yapılan dikim işleminde ağrı veya acı hissetmezsiniz ve dikim bittikten sonrada masadan kalkıp yürüyüp gider , sosya,l hayatınıza , varsa çalışma hayatınıza geri dönebilirsiniz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi nasıl yapılıyor ona geçelim ; önce hastaya kızlık zarı muayenesi yapılır ve kızlık bozulmuş olarak tespit edilirse dikime başlanır , ilk önce vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur ve vajina yan duvarından çok ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılır , kızlık zarı ringine çepeçevre dikilir , bazı bayanlarda kızlık zarı yırtığı ve vajina girişi büyük olduğundan onlara çift flep metodu uygulanır , yani karşı duvardanda bir flep kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir , böylece daha sağlam olur , birde aşırı cinsel ilişkide bulunmaktan dolayı vajina genişlemesine uğramış bayanlara kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltmada yapmak gerekir. Böylece bakirelik yıllarınızdaki orijinal vajina elde edilir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Tabi gerek dikim yaptıranlar , gerekse diktirmeyi düşünenlerin en büyük soru işareti acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı , cinsel ilişkide bir sorun yaşarmıyım ? şeklindeki sorulardır. Zaten anlaşılacak olsaydı  kızlık zarı dikimi diye bir vajinal estetik metodu olmazdı. Yani eğri oturup doğru konuşmak gerekirse kısaca anlaşılmaz diyebiliriz. Ama nasıl oluyorda anlaşılmıyor derseniz onuda açıklayalım ; diklmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmenizin hiç ilişki yaşamamış bir kızlık zarı ile ilişkiye girmekten hiçbir farkı yoktur , penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlıkz arına dayanır ve daha fazla ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarının üzerindeki kan damarları parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Yani cinsel ilişki tam anlamı ile gerçekleştiğinde kan gelmeme ihtimali nerdeyse yoktur.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı çıktıktan sonra bu eski metod rafa kaldırıldı diyebilirim , ama azda olsa hala talep geliyor , peki kimlere uygundur acaba bu geçici kızlık zarı dikimi ? daha fazla cinsel ilişkiye girmek için fazla vakti kalmayanlar , 2-3 gün içinde cinsellik yaşama planı olan , yumurta kapıya gelince aklı başına gelen bayanlara tavsiye edilebilir. İyileşme süresi yoktur , dikim sonrası hemen veya en geç 3 gün içinde kullanılması gerekir , yoksa kendiliğinden açılabilir. Yani demir tavında dövülür , kızlık zarı dikim kararı aldıysanız son günlere bırakmayın.

Esnek kızlık zarı 

Normalde zaten kızlık zarının üzerinde bazı delikler vardır , bunlardan her ay adet kanaması geçer , ama bazı bayanlarda ortada kocaman bir delik olan kızlık zarı vardır , onlara şanslımı desem , yoksa şanssızmı bilemiyorum ama genelde esnek kızlık zarı denilen bu ortada tek delikli kızlık zarı başa bela oluyor , ilk cinsel ilişkide kanama olmadığı için kızcağız hiç cinsel ilişkiye girmemiş bile olsa sadakatsizlikle suçlanabiliyor. Çaresi yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde oluyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası