Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi
Avrupa yakası İstanbul'da 2014 Haziranında kürtaj fiyatlarından daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları jinekoloji gündemini işgal ediyor. Garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimini az sayıda jinekolog yapabiliyor ve diktirme fiyatlarıda genellikle .... lira seviyelerinden başlıyor ve duruma göre .... liralara kadar çıkabiliyor. Tabi sadece kızlık diktirme sorulmuyor , kızlık zarı nasıl dikilir , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı belli olur mu gibi sorularda çok sık geliyor, defalarca cinsel ilişkiye girmiş bayanlara kızlık zarı dikimi yapılabilir mi , kürtaj olanlar kızlık zarı diktirebilirlermi gibi suallerde telefonlarımızı çaldırabiliyor , ama merak etmeyin , dağ ne kadar yüce olsada üstünden yol açar derler , yani bekaret tamiri için bir ön şart yok , isterseniz yüzlerce defa cinsel ilişkiye girin , onlarca defa kürtaj olmuş olun hiç farketmez , her türlü durumda bakirelik günlerinize geri dönebiliyorsunuz. Bunların dışında diktirme işleminin gizli kalıp kalmayacağıda çok merak ediliyor , zaten böylesine mahrem bir konu gizli kalmayacaksa hiç yaptırmamak gerekirdi , bir kıymeti kalmazdı değilmi? Yani kızlık zarı dikimi full gizlilik içinde yapılır ve sırrınız kimseyle paylaşılmaz. Kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi diye merak ediyorsanız .. bir özel .. bir yerde kızlık zarı diktirecekseniz evet kayıtlara mutlaka geçecektir ve birgün sağlık dökümlerinizde karşınıza çıkma ihtimali ortaya çıkabilir , ama özel doktor muayenehanesinde kızlık zarı diktirirseniz böyle bir tehlike olmaz, zira özel muayenehanelerin .. yoktur. Yani gizlilik konusunda endişe etmeyin , yeterki siz durumu arkadaşlarınızla paylaşmayın, el el için ağlamaz , başına kara bağlamaz,  her arkadaş samimi olmayabilir , darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz. Birde kafanızda karışıkla yol açam bir soruda şu olabilir , acaba kızlık zarı dikiminde hangi kadın doğumcu daha iyidir , hangisi garanti verebilir ? , cevabı saniyeler içinde bulabilirsiniz , hemen yadigar dostunuz Google'ı açın ve " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazın ve arattırın , çıkan listeye bakın , bu arada .. en üstlerde göreceksiniz :)
Kızlık zarı diktirmek konusunda merak ettikleriniz için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell hattımız sürekli açıktır. Hatta hafta sonlar cumartesi pazar bile arayabilirsiniz. Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , diğer jinekolog asistanlarından farklı olarak Esra hanım size kızlık zarı dikimi konusunda ayrıntılı bilgi verecektir ve zaten yumuşak ses tonu sizi rahatlatacaktır. Beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hastam bitmiyor , dolayısı ile telefonda fazla konuşamıyorum , günde ortalama 150 farklı kişiden telefon alıyoruz , ama acil bir durum varsa mutlaka bana ulaşabiliyorsunuz , özelliklede kızlık zarı diktirmiş veya kürtaj olmuş hastalarımıza 24 saat destek veriyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Yazımızın başındada söylediğimiz gibi 2014 yılında İstanbul ve Ankara'da garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... liaradan başlar ve .... liraya kadar çıkabilir. Biden fazla jinekoloğu arayarak fiyat aldıysanız arada çok yüksek fiyatlar isteyen .. rastlamış olabilirsiniz , sakın zannetmeyin .. bu işi daha iyi yaptıkları için fiyatları yüksektir. Kızlık zarı dikimini bazı...bir fırsat iş veya .. gibi görebiliyorlar , ayda yılda bir kızlık zarı dikecekler onadada .. diye düşünüyorlar sanırım ve .. usulu davranıyorlar. Ama Aristo mantığı ile duşundüğünüzde kızlık zarı dikimini her gün birkaç hastaya yapanla ayda yılda bir ..arasında tecrübe ve başarı farkı dağlar kadardır. Size tavsiyem size bahsettiğim fiyat aralığının dışında olanlara pek..etmeyin, .. size .. veremezler.

Kızlık zarı muayenesi

Bakire kızların elbette erkek arkadaşları olacak , veya evlilik hazırlığında sözlü veya nışanlı kızlarda bekaretleri bozulmadan ön sevişmede bulunabilirler . Özellikle vajine girişi bölgesine penisin sürtülmesi ile yapılan ön sevişmelerde kızlık zarı yırtılabilir aman dikkat. Zaten birçok bayan gerçek bir ilişki yaşamadan sürterek kan gelmesindne dolayı kızlık zarı muayenesine geliyorlar. Bu arada kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlamak için resim çekerek arkadaşlarınıza danışmanızı hiç tavsiye etmem , böylesine mahrem bir durumu insan kardeşiyle bile paylaşmamalı . Bu konuda tek sırdaşınız jinekoloğunuz olmalıdır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Halk arasında bekaret testi olarakta tabir edilen kızlık zarı muayenesi kadın doğum muayenehanelerinde jinekolojik masada yapılır ve vajen bölgesine herhangi bir tıbbi cihaz değdirilmez , hatta elle bile dokunulmadan gözle bakarak muayene edilir . Her jinekolog kızlık zarının bozulup bozulmadığını , bozulmuşsa bunun yaklaşık zamanını size söyleyebilir. Ama kimin bozduğunu kimse söyleyemez , size komik gelebilir ama bu konuda çok arayan oluyor inanın :) Ayrıca şunda ilave edelim kızlık zarınızın bozulup bozlulmadığı , yada bakire olup olmadığınız kesinlikle bir tahlilde ortaya çıkmaz merak etmeyin. Yani bekaret testi diye bir tıbbi test olamaz , yada ultrasonla , tomografi ile veya benzer teşhis metodları ile bakrelik kontrol edilemez , tek yolu jinekoloğun gözle baklmasıdır. Son olarak siz kendiniz ayna ile bayarak veya resim çekerek kızlığınızın bozulup bozulmadığını kesin olarak anlayamazsınız.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2014 yılında ve geçen son 10 yılda tüm dünyada yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu İstanbul'dada kızlık zarı diken doktorlarca en sık tercih edilen metoddur. Ayrıca sonuç konusunda garanti verilebilecek bir yöntemdir. Yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yapılan dikim işleminde ağrı veya acı hissetmezsiniz ve dikim bittikten sonrada masadan kalkıp yürüyüp gider , sosya,l hayatınıza , varsa çalışma hayatınıza geri dönebilirsiniz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi nasıl yapılıyor ona geçelim ; önce hastaya kızlık zarı muayenesi yapılır ve kızlık bozulmuş olarak tespit edilirse dikime başlanır , ilk önce vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur ve vajina yan duvarından çok ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılır , kızlık zarı ringine çepeçevre dikilir , bazı bayanlarda kızlık zarı yırtığı ve vajina girişi büyük olduğundan onlara çift flep metodu uygulanır , yani karşı duvardanda bir flep kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir , böylece daha sağlam olur , birde aşırı cinsel ilişkide bulunmaktan dolayı vajina genişlemesine uğramış bayanlara kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltmada yapmak gerekir. Böylece bakirelik yıllarınızdaki orijinal vajina elde edilir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Tabi gerek dikim yaptıranlar , gerekse diktirmeyi düşünenlerin en büyük soru işareti acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı , cinsel ilişkide bir sorun yaşarmıyım ? şeklindeki sorulardır. Zaten anlaşılacak olsaydı  kızlık zarı dikimi diye bir vajinal estetik metodu olmazdı. Yani eğri oturup doğru konuşmak gerekirse kısaca anlaşılmaz diyebiliriz. Ama nasıl oluyorda anlaşılmıyor derseniz onuda açıklayalım ; diklmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmenizin hiç ilişki yaşamamış bir kızlık zarı ile ilişkiye girmekten hiçbir farkı yoktur , penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlıkz arına dayanır ve daha fazla ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarının üzerindeki kan damarları parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Yani cinsel ilişki tam anlamı ile gerçekleştiğinde kan gelmeme ihtimali nerdeyse yoktur.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı çıktıktan sonra bu eski metod rafa kaldırıldı diyebilirim , ama azda olsa hala talep geliyor , peki kimlere uygundur acaba bu geçici kızlık zarı dikimi ? daha fazla cinsel ilişkiye girmek için fazla vakti kalmayanlar , 2-3 gün içinde cinsellik yaşama planı olan , yumurta kapıya gelince aklı başına gelen bayanlara tavsiye edilebilir. İyileşme süresi yoktur , dikim sonrası hemen veya en geç 3 gün içinde kullanılması gerekir , yoksa kendiliğinden açılabilir. Yani demir tavında dövülür , kızlık zarı dikim kararı aldıysanız son günlere bırakmayın.

Esnek kızlık zarı 

Normalde zaten kızlık zarının üzerinde bazı delikler vardır , bunlardan her ay adet kanaması geçer , ama bazı bayanlarda ortada kocaman bir delik olan kızlık zarı vardır , onlara şanslımı desem , yoksa şanssızmı bilemiyorum ama genelde esnek kızlık zarı denilen bu ortada tek delikli kızlık zarı başa bela oluyor , ilk cinsel ilişkide kanama olmadığı için kızcağız hiç cinsel ilişkiye girmemiş bile olsa sadakatsizlikle suçlanabiliyor. Çaresi yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde oluyor.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ. Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 - tam 31 yıllık kızlık zarı dikim tecrübesi konuşuyor :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen yukarıdaki telefonlardan randevu alarak geliniz, randevulu hastalar size sırasını vermezler , davetsiz gelen döşeksiz oturur sonra :)

Yorumlar

 1. 18 Ağustos 22:22 - Hasta: Merhaba
  18 Ağustos 22:23 - Hasta: Benim sormam gereken seyler
  18 Ağustos 22:23 - Hasta: Var bna musait oldugunuzda
  18 Ağustos 22:23 - Hasta: Yazarsaniz
  18 Ağustos 22:23 - Hasta: Sevinirim
  18 Ağustos 22:24 - Hasta: Rahatsz ediyorum ama ksrabkmayn
  18 Ağustos 22:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Internette
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Numaranizi
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Buldum
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Burasi bir tip
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Merkezimi
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Onu ogrenmek
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Istyrm
  18 Ağustos 22:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Özel muayenehane
  18 Ağustos 22:26 - Hasta: Hmm
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Peki ben muayene olmak istyrm
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Ama her
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Hastane
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Yapmiyomus
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Rapor
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Tutuyolarmis
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Böyle bi
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Durum
  18 Ağustos 22:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarımı
  18 Ağustos 22:27 - Hasta: Evt
  18 Ağustos 22:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Biz yapıyoruz kayıtlara geçmez
  18 Ağustos 22:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sgk anlaşmalı değiliz
  18 Ağustos 22:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikimde olacakmı
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Tmm peki muayene ucreti
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Nedir
  18 Ağustos 22:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Dikimegerek
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Olmayabilir
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Sadece
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Emin
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Olmak
  18 Ağustos 22:28 - Hasta: Icin
  18 Ağustos 22:29 - Hasta: Istyorum
  18 Ağustos 22:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabii
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Peki dikim ne kadar
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Oluyo
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Ve cok zaman alan biseymi
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Ameliyat gibimi
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Vede bunu yaptırdıktan sora evlenince bi problem yasarmiyim
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Bu çok onemli
  18 Ağustos 22:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl
  18 Ağustos 22:30 - Hasta: Bnm
  18 Ağustos 22:31 - Hasta: Icin
  18 Ağustos 22:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Orijinal olur
  18 Ağustos 22:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Anlaşılmaz dikildiği
  18 Ağustos 22:31 - Hasta: Cok pahaliymis inş gerek olmax
  18 Ağustos 22:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İnşallah
  18 Ağustos 22:32 - Hasta: Muayenehane
  18 Ağustos 22:32 - Hasta: Ismi
  18 Ağustos 22:32 - Hasta: Nedir
  18 Ağustos 22:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim olursa muayene parası almıyoruz
  18 Ağustos 22:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: jinekolog op. Dr turgay karakaya
  18 Ağustos 22:32 - Hasta: Anldm
  18 Ağustos 22:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu vermeliyim size
  18 Ağustos 22:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: En erken cuma
  18 Ağustos 22:33 - Hasta: Ben calisiyorum en uygun zaman
  18 Ağustos 22:33 - Hasta: Arayip
  18 Ağustos 22:33 - Hasta: Randevu alcm
  18 Ağustos 22:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cumartesi pazarda açığız
  18 Ağustos 22:33 - Hasta: Anldm
  18 Ağustos 22:33 - Hasta: Siz doktormusnz
  18 Ağustos 22:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ama bikaç gün önceden doluyor sıra
  18 Ağustos 22:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evwt
  18 Ağustos 22:34 - Hasta: Tmm bikaç gun önceden ararim
  18 Ağustos 22:34 - Hasta: Sizi
  18 Ağustos 22:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  18 Ağustos 22:34 - Hasta: Buyuk olasılıkla gerek olmiycak

  YanıtlaSil
 2. 19 Ağustos 02:49 - Hasta: Iyi geceler
  19 Ağustos 02:51 - Hasta: Dönerseniz sevinirim
  19 Ağustos 08:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  19 Ağustos 09:09 - Hasta: Bnm başımdan gecti bi olay ve cok pişmanm çünkü kaybetme korkusu yaşadığım bi nişanlım var. Düğün tarihimiz kesin olarak belirlenmedi ama bu islemden hangisini yaptrsam daha uygundur .simdi okuyorum ve gidip gelmem daha basit sizce napmaliyim
  19 Ağustos 09:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne kadar zamanınız var
  19 Ağustos 09:18 - Hasta: Aslindaa belli değil hani 1yil 2 yil gibi süre yok... ama aslında bu işlemde bize bağlı zaten sonuçta dini nikahmz felann yapıldı nişanlım belki pat diye böyle birsey ister korkusu yaşıyorum
  19 Ağustos 09:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Flep yöntemi uygun size
  19 Ağustos 09:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı
  19 Ağustos 09:20 - Hasta: Nekadar fiyati
  19 Ağustos 09:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bu ay indirimli xxxx tl..
  19 Ağustos 09:21 - Hasta: Ve ben bunu yaptırmış olsam . Nekadar bi süre sonra beraber olmalıyım mesela uzun sürdü ilk beraberlikte kanama mutlaka olurmu
  19 Ağustos 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 yıl sonra bile kanama olur merak etmeyin garantili metod
  19 Ağustos 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim sonrası 1 ay - 10 yıl arası ililki uygundur
  19 Ağustos 09:25 - Hasta: Zedelenme gibi bi riski varmı
  19 Ağustos 09:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Normal kızlık zarı oluyor ,
  19 Ağustos 09:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Normal kızlık zarının başına gelebilecek herşey bu zar içinde geçerli olur
  19 Ağustos 09:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bazıları çift kat flep istiyor , normal zardan 2 kat güçlü oluyor o zaman
  19 Ağustos 09:28 - Hasta: beni en az 2yil idare etmesi yeter
  19 Ağustos 09:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok rahat eder
  19 Ağustos 09:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yıllar önce diktirip yeni ilişkiye girenler var çiçek gönderiyorlar bize isimsiz
  19 Ağustos 09:29 - Hasta: Peki bn oraya Erzurum'dan gelicem istanbulu hic bilmiyorum Polikliniğinize nasıl gelicem servisinz felan varmı
  19 Ağustos 09:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok kolay atatürk hava limanına 10 dakikayız inince herhangi bir taksi ile gelinir. İnince telefonlada tarif ederiz
  19 Ağustos 09:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu ile çalışıyoruz
  19 Ağustos 09:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 dakika sürüyor dikim ve aynı gün geri dönebilirsiniz
  19 Ağustos 09:31 - Hasta: Bi acı felann yok demi .
  19 Ağustos 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bölgesel uyuşturma yapıyoruz hissetmiyorsunuz
  19 Ağustos 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dişe dolgu yaptırmak gibi
  19 Ağustos 09:33 - Hasta: Bilgileriniz için çok teşekkür ederim... para yı ayarladiktan sonra size mutlaka geri dönüş yapacağımm
  19 Ağustos 09:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam

  YanıtlaSil
 3. 19 Ağustos 11:47 - Hasta: İyi günler hocam
  19 Ağustos 11:54 - Hasta: Ben flep yöntemiyle tedavi olmak istiyorum en yakın zamnda indirimli fiyatınızdan yararlanmak istiyorum bu psikolojıden kurtulmak istiyorum kartla ödeme yapıcam cevabını bekliyorum çok teşekkür ederim
  19 Ağustos 11:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarı dikiminde kart kabul edemiyoruz maalesef
  19 Ağustos 11:58 - Hasta: Yrdımcı olluyormusunu
  19 Ağustos 12:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Oluruz
  19 Ağustos 12:01 - Hasta: Fiyatınız nedir peki
  19 Ağustos 12:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bu ay xxxx herşey dahil
  19 Ağustos 12:05 - Hasta: Muayneniz fiyatını ögrenebilirmiyim
  19 Ağustos 12:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx tl ( dikim yapılanlardan muayene parası almıyoruz )
  19 Ağustos 12:06 - Hasta: Tşk ederm ii günler
  19 Ağustos 12:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 4. 18 Ağustos 21:06 - Hasta: Merhaba doktor bey
  18 Ağustos 21:06 - Hasta: Internetten numara nizi aldim
  18 Ağustos 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Mwrhaba
  18 Ağustos 21:06 - Hasta: Bi konuda yardim ve randevu istiycem tı m
  18 Ağustos 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  18 Ağustos 21:07 - Hasta: Ozel bir konus aslinda ama anliycanizi umuyorum
  18 Ağustos 21:07 - Hasta: Kizlik zari dikimiyle alakali
  18 Ağustos 21:07 - Hasta: Utanaraka soyluyorum
  18 Ağustos 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hwr gün yüzlerce özel konu görüşüyoruz anlarız tabiiki
  18 Ağustos 21:08 - Hasta: Tesekkur ederim
  18 Ağustos 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Merak etmeyin aşırı talep olan bir müdahale
  18 Ağustos 21:08 - Hasta: Bilgi verirmisiniz
  18 Ağustos 21:09 - Hasta: Yarin icin yapabilir miyiz
  18 Ağustos 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kizlikzarionarim.blogspot.com
  18 Ağustos 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yarın deiilde en yakın cuma randevu verebilitix
  18 Ağustos 21:09 - Hasta: Keske mumkun olsa
  18 Ağustos 21:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlişki ne zaman olacak
  18 Ağustos 21:10 - Hasta: Ama yarin olmasi lazim bwklwmw sureside varmis cunku 2 gun
  18 Ağustos 21:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geçici dikim aynı gün ilişki olabiliyor
  18 Ağustos 21:12 - Hasta: Kanama kesin oluyormu
  18 Ağustos 21:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Elbette garantilidir
  18 Ağustos 21:13 - Hasta: Ben 2 gun once diye okumustum o yuzden sordum
  18 Ağustos 21:13 - Hasta: Ertesi gun oldugunda
  18 Ağustos 21:13 - Hasta: Sorun olmaz digmi
  18 Ağustos 21:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 2 gün içinde ilişkiye girilir geçici dikimde
  18 Ağustos 21:13 - Hasta: Anladim ayni gun yada 2 gun icinde
  18 Ağustos 21:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Aynı günde olur 1 gün 2 gün , en geç 3 gün
  18 Ağustos 21:14 - Hasta: Lutfen yarin olsun
  18 Ağustos 21:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı olsaydı yıllarca kalırdı
  18 Ağustos 21:14 - Hasta: Ve doktorum siz olun herzaman
  18 Ağustos 21:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Mümkün olsa keşke ama herkes aynı durumda inanın
  18 Ağustos 21:15 - Hasta: Ben ist. OlmuycM sorunda o
  18 Ağustos 21:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevuler kesin oluyor kızlık zarında günde en fazla 10 hasta
  18 Ağustos 21:15 - Hasta: Yoksa beklerdim inanin
  18 Ağustos 21:15 - Hasta: Carsamba cikiyorum
  18 Ağustos 21:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Keşke çaresi olsa
  18 Ağustos 21:16 - Hasta: Benimde carem olsa inanin
  18 Ağustos 21:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cuma saat 14 ten önce yer veremem
  18 Ağustos 21:18 - Hasta: Burda olmuycam o tarihte ilginiz icin tesekkurler sizin guvenip yonlendircek biriniz var mıdır
  18 Ağustos 21:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Garanti veremezler
  18 Ağustos 21:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ankarada var
  18 Ağustos 21:20 - Hasta: Istanbuldayim izmire carsamba gecicem bir sureligune
  18 Ağustos 21:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam yapacak bişii yok o zaman
  18 Ağustos 21:21 - Hasta: Ilginiz icin tesekkur ederim iyi aksaar
  18 Ağustos 21:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 5. Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: İyi akşamlar doktor bey numaranızı internetten buldum. 19 yaşındayım 3 gun önce erkek arkadaşım vajinama 3 parmağını soktu baya acıdan sonra kan geldi bugün 3. Gün ve hala kan gelmeye devam ediyo endiseleniyorum bu aralar adet dönemim onunla bi ilgisi olabilir mi uzun surmesinin cevap verirseniz sevinirim.
  28 09 2015, 18:41 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuştur
  28 09 2015, 18:41 - Jin op dr turgay karakaya: Ama üzülmeyin dikeriz eski haline gelir :
  28 09 2015, 18:41 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Evet bozulmustur böyle uzun sürmesi normal mi
  28 09 2015, 18:41 - Jin op dr turgay karakaya: Zar üzerinde damara denk gelmiştir
  28 09 2015, 18:41 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Ne zamana
  28 09 2015, 18:41 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Kadar devam eder
  28 09 2015, 18:48 - Jin op dr turgay karakaya: 1 gün daha
  28 09 2015, 18:48 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Sonra geçer mi
  28 09 2015, 18:55 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Damarin üzerine gelmişse 1 gün daha devam eder kanama sonra durur mu peki
  28 09 2015, 19:18 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  28 09 2015, 19:21 - Kızlık Zarı Kanaması Ne Kadar Sürer: Peki teşekkür ederim iyi akşamlar
  28 09 2015, 19:22 - Jin op dr turgay karakaya: Sizede

  YanıtlaSil
 6. Kürtaj Sonrası Hamilelik: İyi akşamlar
  19 01 2016, 17:30 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  19 01 2016, 17:30 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: 33 gün önce m.. kürtaj yaptırdı hala adet olmadı ama
  19 01 2016, 17:31 - Jin op dr turgay karakaya: 1 hafta daha bekleyin
  19 01 2016, 17:31 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Peki hafif bi mide bulantısı olmuş normalmi
  19 01 2016, 17:32 - Jin op dr turgay karakaya: Kontrole gelmişmiydi
  19 01 2016, 17:32 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Geldi
  19 01 2016, 17:32 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Bişi yok dediniz
  19 01 2016, 17:32 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  19 01 2016, 17:32 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Olabilir dimi hafif mide bulantısı
  19 01 2016, 17:37 - Jin op dr turgay karakaya: Alakalı değil
  19 01 2016, 17:39 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Anladım test yapabilirmiyiz peki suanda
  19 01 2016, 17:43 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  19 01 2016, 18:05 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Ya bişi daha sorucam
  19 01 2016, 18:05 - Kürtaj Sonrası Hamilelik: Doğum kontrol hapı zararlımı
  19 01 2016, 18:18 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır

  YanıtlaSil
 7. Meraba hocam VANdan N.. 10 aylık evliyim kızlık zarı dikimi fiyatları için rahatsız ettim, bir sıkıntım var kızlık zarım bozulmadı 2 ay önce doktora gittim. Esnek olduğu için bozulmamış doğumda bozulacağını söyledi doktor. Anne olmak istiyorum kaç defa denedik olmuyor eşimle artık ilişkiye girmek istemiyorum daha kızlık zarı 'nın nerde olduğunu bilmiyoruz sıkıntı çekiyoruz eşim de hep dışarı boşalıyor yardımcı olursanız sevinirim.ne yapmamız gerekiyor
  3 03 2016, 17:41 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmemiz lazım
  3 03 2016, 18:02 - .: Tamam sağolun hocam

  YanıtlaSil
 8. İyi günler İnternete buldum numaranızı ben flep yöntemi ile dikim ve beraberinde daraltma için fiyat isteyecektim sizden kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadar ?
  12 07 2016, 18:49 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtajbahcelievler.wordpress.com/kurtaj-kizlik-zari-dikimi-vajina-daraltma-labioplasti-tum-fiyat-listesi/
  12 07 2016, 18:51 - V: Kredi kartına taksit imkaniniz var mıdır bir de liradan biraz indirim
  12 07 2016, 18:51 - V: Önümüzdekiay ona göre şehir dışından gelmeyi düşünüyorum
  12 07 2016, 18:51 - Jin op dr turgay karakaya: Taksit yok
  12 07 2016, 18:52 - Jin op dr turgay karakaya: %10 nakit indirimi
  12 07 2016, 18:52 - V: Çok teşekkür edrim o zaman aricam sizi

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kadın kürtaj fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?