Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları 2019 yılı içinde İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede ... liradan başlayıp hamilelik durumunuz göz önünde bulundurularak hesaplanıyor , sanıyorum 2019 ılı içinde benzer bir gebelik sonlandırma ücret skalası uygulanacak ve geleneksel olarak bu şekilde sürecek, bugünkü anlatımımızda kürtaj fiyatları , gebelik sonlandırmada kürtaj yasası 2019 yılında çıkan düzenlemelerin etkileri , vakumlu kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası cinsel ilişki , kürtaj sonrası hamilelik durumlarınız , kanama olacakmı , ağrı olarakmı , kürtajdan sonra yeniden hamile kalmak için ne kadar beklemek gerekir , bakire iken gebe kalmak mümkünmüdür , sürtünme ile gebe kalma durumları gibi sizden gelen sorularıda yorumlayarak cevaplayacağız , ayrıca çok merak edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları üzerinde ve bekaret diktirme konularınada temas edeceğiz , daha çok akılda kalması için bazı konuları maddeler halinde sıralayıp açıklamalarını yanlarına yerleştirip bazende ilgili makalelere linkler verip yazımızı zenginleştireceğiz , alçak uçan yüce konar , yüce uçan alçak konar derler. Şimdi isterseniz plan dışı gebeliklerde genç hanımların ve beraber oldukları erkeklerin kürtajdan beklentileri ve kürtaj şartlarına değinelim , acaba ideal kürtajın ortam dahil şartları nasıl olmalıdır . Paragrafları takip etmeye devam edin , bu arada aklınıza gelen her türlü kürtaj ve kızlık zarı diktirme ile ilgili dorular için bizi gece gündüz demeden arayabilirisiniz , çekinmenize hiç gerek yok , tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , yada yapılan çocuk aldırma veya kızlık zarı diktirme gibi işlemlerinizi .. işlemiyoruz veya başka kurum veya kişilerle paylaşmıyoruz , tek şartımız işlem yapabilmek için 18 yaşından gün almış olmanız veya henüz 18 inizde gün almaya başlamadıysanız velinizden onay verdiğine dair bir imzalı kağıt . sabit Turktelekom hattımız ve  Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , ne zaman isterseniz arayın veya WhatsApp tan yazın , veya beni facebookta ekleyin . Telefonlara sıklıkla kıdemli asistanım  , kendisi gerek kürtaj fiyatları , gerekse kızlık zarı dikimi fiyatları ve işlemlerin ayrıntıları konusunda geniş bilgiye sahiptir , istediğinizi sorun , acil bir durumunuz varsa banada bağlattırrabilirsiniz , ben genelde hasta başında olduğum için telefonda uzun konuşamıyorum, zira günde 200 e yakın telefon alıyoruz :)

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz .

Kürtaj şartları 

1- Gizlilik :
İstenmeyen gebeliklerin %80 i evli olmayan çiftlerde meydana geliyor , son zamanlarda trend olan cep telefonu uygulaması " Tinder " ile tanışıp yatağa giren ve gebe kalanda çok oluyor , sanıyorum insan gebeliğin başına gelmesinden korktukça gebe kalma ihtimali dahada artıyor , hatta bu öylesine abartılı bir şekilde karşımıza çıkıyorki inanamazsınız , bakire iken gebe olarak gelen birçok hastamız var , kitaplar bunun nadiren olacağını yazar ama bilimsel bir çalışma yapsam herkesin ağazı bir karış açık kalır , her hafta birkaç tane bakire bayan adet gecikmesiyle geliyor ve ultrasonla bir bakıyoruz içerde bir bebek var , tabi hastamız şok oluyor bu haberi duyunca , sadece basit bir ön sevişme ve sürtünme ile hamile kalınırmı  diyorlar , bende bunun ne kadar sık karşımıza çıktığını anlatıyorum. Herneyse istenmeyen gebeliklerin çoğu evli olmayan bekar çiftlerde olduğu gerçeği ile haraket edersek yapılacak kürtaj işleminin ne kadar gizli tutululması gerektiğinide anlarsınız , hastaların bir kısmı evlilik planı yapan sözlü veya nışanlı insanlar , bir kısmıda henüz hiçbir planları olmayan yeni çiftler oluyor ve .. geçmemesi , gizli kalması için telefonla soruyorlar , özel kadın doğum muayenehanelerinin ... ile anlaşması olmadığı için sorun olmuyor .

2- Yaşın reşit olması :
Kürtaj olabilmek için ister evli olun ister bekar hiç farketmez yaşınızın reşit olması yani 18 yaşındna gün olmış olmanız gerekiyor. Tabi daha küçük yaştada hastalarımız oluyor ama onlar ya anne veya babalarıyla birlikte geliyorlar , yada anne veya babalarından " kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde altında isim soyad ve imza olan bir onay kağıdı getiriyorlar. At ile kızın dizginleri bırakılmaz felsefesi sanıyorum bu.

3- Evli bayanlarda eş onayı :
Ben sadece Türkiye'ye özel olan bu koralı insna haklarına aykırı buluyorum ama naapalım maalesef kürtaj yasası 2019 e göre böyle bir kural var , eğer evli bir hanım iseniz gebeliği sonlandırıp kürtaj olmak için eşinizin onayının olması gerekiyor . Yada eşiniz sizden uzaklarda ise " eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum " diye altında isim soyad imza olan bir izin kağıdı getirmeniz gerekiyor . Evli iken başka bir erkekten hamile kalan bayanların bu durumda naapacakları kanunda belirtilmemiş durumda , gidipte eşinden başka erkekten gebe kaldım bana izin ver aldırayım dese herhalde sol gözü şiş olarak bize gelirdi, el adama öğüdü verirde yoğurdu vermez.  Zaten bu madde baştan aşağı mantık dışı.

Kürtaj yasası 2019 

Aslında 2019 yılında düzenlenen ve 2019 yılında güncellenen kürtaj yasasına göre ve ilgili kanun madelerindeki yorumlara göre gebelik sonlandırma yani kürtaj için bir üst sınır belirlenmiştir , buna göre en geç 10 hafta dahil olmak üzere kürtaj olabilirsiniz , yani bu demektirki 11 haftalık , 12 haftalık veya daha ileri gebeliklerde bebek aldırma ihtimaliniz yok , ve kürtaj yasağı tanımlanmıştır. Yine 18 yaşından gün almayanlarda veli onayı , evli bayanlarda eş onayı gerekiyor. Bekar bayanlar 18 inden gün aldılarsa kimseden izin almadan kürtaj olabiliyorlar.

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz .

Kürtaj fiyatları

Kürtaj ücretleri birçok jinekologda farklı olmakla beraber 2019 yılı İstanbul'da yaklaşık olarak ... liradan başlayıp hamilleik durumunuza göre bu çocuk aldırma ücreti arttırılır , mesela 4 haftalık bir gebelik varsa ... liraysa , 5 haftalıkta ... lira , 6 haftalıkta ... lira gibi rakamlar söz konusu olacaktır.
Kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeleri için genelde ayrıca bir ücret istemiyorlar , ama siz tedarikli olun telefonda kürtaj randevusu konuşurken mutlaka herşey dahilmi , tam pansiyonmu sorun :)

Gebelik haftası nasıl hesaplanıyor ?

Tam bu noktada hata yapan çok oluyor işte , Aristo mantığı yani düz mantık düşünüyor herkes , diyorlarki , cinsel ilişkiye girdiğim gün gebe kaldıysam demekki cinsel ilişki günü gebeliğinde birinci günüdür. Ama yanlış , sağlıklı bir bayanda her ay adetin ilk günü ile başlayan bir gebelik hazırlığı vardır , bu yaklaşık 2 hafta sürer ve 2. haftanın sonunda cinsel ilişki denk gelirse bu hazırlık döllenme ile beraber gerçek bir gebeliğe dönerek yoluna devam eder. yani cinsel ilişkiden 2 hafta kadar önce başlar gebelik aslında. Siz hamilelik haftasını hesaplarken son adetinizin ilk gününden itibaren saymaya başlayın , biz öyle yapıyoruz :) sonra alçak yer yiğidi hor gösterir derler.

Kürtaj fiyatları 2019 

Bu sene yani 2019 yılında Haziran ortasında kürtaj fiyatlarının İstanbul ve Ankara'da ... liaradan başladığını zikretmiştik , aynı şekilde 2015 kürtaj fiyatlarınında benzer bir trend izleyeceğini tahmin ediyorum. Yine vakum kürtajda lokal anestezi için fark almayacaklar , genel anestezide İstanbul için yaklaşık ... liara kadar fark ücreti istenecektir.

Kürtaj fiyatları İstanbul

İstanbul'da kürtaj fiyatları artık tüm diğer ülkemiz illeri için adeta bir rayiç belirmeke kriteri olarak görülmeye başladı , zira biz istanbulda yaşayan jinekologlar oarak sadece İstanbul içinden değil Edirne'den karsa birçok şehirden kürtaj ve kızlık zarı dikimi hastası ağrlıyoruz. Bunu en büyük sebebi sizce nedir , tabiiki gizliliktir , yani insanlar bu işlemi kimselere duyurmadan yaptırmak için onca yolu tepiyorlar, yani buaradaki jinekolog arkadaşlar kendilerini alçak yerde tepecik kendini dağ sanır şekline sokmasınlar :)

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz .

Kürtaj fiyatları İzmir 

İzmir'de kürtaj fiyatlarıda yine İstanbul'da olduğu gibi yaklaşık ... liaradan başlıyor ve gebelik haftasına göre artıyor , daha modern bir insan dokusuna sahip İzmir'de teknolojide ileri düzeyde yaşandığı için kadın erkek ilişkileride tinder gibi uygulamalarla dopinglenmiş durumdadır ve sonuç olarak plan dışı gebeliklerde çok sık oluyor.

Kürtaj fiyatları Bursa

Marmara bölgesinin sabayi şehirlerinden Bursa'da kürtaj fiyatları yine İstanbul ve Ankara'dakinin benzeri şekilde haraket ediyor, yani ... liradan başlayıp gebelik haftasına göre yükseltiliyor , ayrıca Bursa'da çocuk aldırma maliyetlerinin İstanbul'a göre az daha yüksek olduğunu düşünüyorum , zira Bursa'dan gelen çok hastam oluyor :)

Hamilelik belirtileri

Cinsel olgunluğa ulaşmış her bayan nadirende olsa cinsellik yaşıyorsa , ki burda penisin vajinaya girmesi bie şart değil , zira sürtünmeden bile hamile kalanlar oluyor. Şimdi hamilleikl belrtilerine göz atalım :

1- Adet gecikmesi
2- Memelerde gerginlik ve büyüme
3- İştah artması
5- Aşerme , bazı gıdalara karşı anormal istek duyma
6- Kasıklarda batma şeklinde ağrılar 
7- Kalçada ayrışma ağrısı
8- Vajinal şeffaf akıntı
9- Vajina sıcaklık artışı ve kırmızılaşma
10- Ciltte nemlilik ve dolaşım artması sıcaklık
11- Baş dönmesi

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz .


Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü

Kadınlar kulübü kürtaj fiyatları hakkında bilgi paylaşımı ve diğer kadın paylaşım platformlarında kürtaj fiyatları hakkında güncel bilgilere rastlamak mümkün ama siz yinede en doğru bilgiyi jinekoloğu arayarak edinebilirsiniz. Telefonlarımız bu makalede zaten var.

Gebelik testi

Cinsel aktivitesi olan bayanlar her an gebe kalabileceklerini akılda tutmalıdırlar , ve en beklemedikleri bir anda hamilelikle karşılaşabilirler , bu durumda yapılması gereken en önemli planlama adet günlerinin takvim üzerinde net olarak takip edilmesidir ve 2 günden daha fazla bir adet gecikmesi olduğunda herhangi bir Eczaneden alınabilen yaklaşık 15 tl kadar olan idrarda gebelik testini kendi kendine uygulayarak gebe olup olmadığını anlamasıdır. Üzerine idrar damlattığınızda bir dakika içinde sonuç verirler ve biri silik bile olsa çift çizgi olarak sonuç çıkarsa kesin olarak gebe olduğunuzu gösterir ama tek çizgi çıktığında ya gebe değilsinizdir , yada gebelik hormonları henüz idrara çıkmamıştır , her gün bir kez gebelik testini tekrarlamakta fayda vardır. Şimdi gebelik testi markalarını sıralayalım:

Oncomed hızlı gebelik testi
Predictor erken gebelik testi
Clearblue digital gebelik testi
Certain gebelik testi
Miratech gebelik testi
Pyro clinice gebelik testi
Days Comfort gebelik testi
Al Bi gebelik testi
Wondfo gebelik testi
Fortel gebelik testi
Freely gebelik testi

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum

Kürtaj fiyatları nedir diye forumlarda ve daha birçok paylaşım platformalarında kürtaj olmuş birçok bayan çeşitli jinekologlarda çeşitli fiyatları birbirleriyle paylaşıyorlar ama hastalarımın anlattıklarına bakılırsa birçok kürtaj olmuş bayan güncel kürtaj fiyatlarından daha yüksek fiyatlarla çocuk aldırdığını iddia ediyorlar , en iyisi siz güncel fiyatlar için bizi arayın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul'da ve Ankara'da az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilen garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira fiyat seviyelerinden başlayıp .... liraya kadar çıkabilmektedir . Peki kızlık zarı konusunda en iyi jinekoloğu nasıl bulacaksınız , kim garanti verebiliyor , bunun için açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , ...listenin üstlerinde bulacaksınız :)

** Kürtaj fiyatları Yorumları oku , Yorum yaz , Soru Sor ( İsimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz .

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası