Kızlık Zarı Esnek

Kızlık zarı esnek olduğu nasıl anlaşılır , kızlık zarı esnekse kanama olurmu , esnek kızlık zarı dikilir mi gibi 2019 yılı mart ayı itibarıyla İstanbul'da çok soru geliyor , özellikle ilk defa kürtaj olmak isteyen ana cinsel ilişkide kanaması olmayan bakire bayanlar bu duruma anlam veremiyorlar , tam anlamıyla olmayan bir cinsel ilişkiden sonra kanama olmadı ayrıca bide üzerine gebe kaldım diye yakınıyorlar , esnek kızlık zarında cinsel ilişkide kanama olmaz ama aslında kızlık bozulmuş olur . Sizde kızlık zarınızın esnek olduğuna inanıyorsanız konu hakkında bizi arayabilirsiniz ,  hatlarımız sürekli açıktır , gece gündüz bize ulaşmanız mümkün .

Esnek kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarının üzerinde doğal olarak bulunan ve adet kanamasının akmasını sağlayan deliğin olması gerekenden çok daha geniş olması durumudur. Toplumda bayanlarda %5 rastlanır ve cinsel ilişkide kızlık bozulsada kanama olmaz .

Kızlık zarı esnek olduğu nasıl anlaşılır ?

Elle kontrol ettiğinizde zarın bulunduğu bölgeden parmağınız içeri doğru devam eder , kızlık zarı yokmuş gibi vajinaya ulaşabilirsiniz , ayrıca cinsel ilişkidede penis vajinaya girdiğinde kızlık zarı yokmuş gibi ilerler ve herhangi bir engelle karşılaşmaz.

Esnek kızlık zarı normal kızlık zarına nasıl çevrilir ?

Kızlık zarının esnek olduğunu anladığınızda zaten en az bir kez cinsel ilişkiye girmişsinizdir , penisin herhangi bir engele takılmadan kolaylıkla içeri girmesi daha önce cinsel ilişkiye girmiş olduğunuzu düşündürür ve bu yanlış anlamalara yol açmamak için birçok esnek kızlık zarı olan bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için jinekologlara başvuruyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı ortaları ve 2020 yılı son aylarında İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık ...tl dir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası