Kürtaj Fiyatı 2019

Kürtaj fiyatı İstanbul'da gerçekten çok merak ediliyor , 5 Mart 2019 tarihinde güncellediğimiz makalemize göre İstanbul ve Ankara'nın çeşitli semtlerinde 2019 kürtaj fiyatları ... liradan başlıyor ve gebelik haftasına göre yukarı doğru gidiyor , kürtaj yasası 2019 yılı düzenlemelerine görede en geç 10. haftaya kadar çocuk aldırılabilir. En garantili bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimide yaklaşık ....lira civarına yapılır. İlk defa kürtaj olacaklar genelde daha endişelidirler , acaba birşey olurmu , acaba tekrar hamile kalabilirmiyim , tekrar çocuğum olurmu gibi birçok endişe , ama merak etmeyin vakum kürtajda rahim içi kazıma yapılmıyor ve negatif basınçla uterus boşaltılıyor , dolayısı ile acı çekmiyorsunuz ve üreme fizyolojiniz etkilenmiyor.
Kürtajdan hemen önce kadın doğum muayenesi ve ultrason yapılır , böylece gebelik haftası netleştirilir , bu ön incelemeler genellikle birçok kürtaj merkezinde ücretsiz olarak yapılır.
Bebek aldırmada kullanılan anestezi metodunu siz seçebilirsiniz , ben size lokal anestezi ile kürtaj olmanızı tavsiye ediyorum, yani bölgesel uyuşturma bu işlem için yeterlidir. Ama genel anestezi ile çocuk aldıracaksanız İstanbul ve Ankaranın birçok kürtaj merkezi muayenehanede ... lira gibi ek bir ücret daha istenir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası