Çocuk Aldırma Fiyatları

Çocuk aldırma fiyatları 2019'te İstanbul'da Zeytinburnu , Bakırköy , Gaziosmanpaşa , Etiler , Nışantaşı , Avcılar , Kadıköy, Ataşehir ve diler ilçelerde , ayrıca Başkent Ankara'da ... lira seviyelerinden  başlayor , hamilelik haftasına göre yavaşça artıyor , mesela 4 hafta ... , 5 hafta ... , 6 haftalık gebelik ... şeklinde kafiyeli bir fiyat hesaplama yöntemi uygulanıyor. İlk kez kürtaj olacaklar ve hiç doğum yapmamışlarla önceden çocuk aldırmışlar arasında yöntem ve işlemler açısından herhangi bir fark yoktur. Bazı jinekologlar ise sabit kürtaj fiyatı üzerinden çalışıyorlar , 10 haftaya kadar kim gelirse gelsin aynı ücreti istiyorlar. Bunun dışında İstanbul'da 2019 'te en garantili bekaret diktirme yöntemi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatınında ... lira taban seviyesinden başladığını bildirelim.
Kürtajdan hemen önce jinekoljik muayeneye giriyorsunuz ve ardından ultrason yapılıyor , böylece kürtaj için sakıncalı bir durum varmı araştırılmış oluyor , ayrıca gebelik haftanızda net olarak ortaya konmuş oluyor. Bu ön incelemeler için ayrıca para istenmiyor. Ama siz yinede önceden muayene dahilmi diye sorun, ne olur ne olmaz , evdeki hesap çarşıya uysun.
Bebek aldırmada hangi tip anestezi yapılacağına siz karar verebilirsiniz , vakum kürtaj uygulamasında genelde lokal anestezi tercih edilir , yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturulur , acı çekmezsiniz ama bilincinizde açık olur , 10 dakikada kürtaj biter ve yürüyüp gidersiniz , istirahat gerektirmez . Ama genel anestezi ile kürtaj olmak isterseniz, yani rahim girişine yapılacak anestezi dışında uyumanıza yol açacak genel anestezide istiyorsanız İstanbul ve Ankara'nın birçok semtinde ek olarak ... lira gibi bir para ödemeniz gerekeceğini hatırlatalım.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası