Kadın kürtaj fiyatları

Kadın kürtaj fiyatları 2018 senesi içinde ne şekilde haraket edecek döviz kurlarındaki artış vakumlu kürtaj ücretlerine yansır mı, İstanbul Bakırköy ve Gaziosmanpaşa gibi yerlerde çoçuk aldırma maliyetleri kaç liradan başlamaktadır, vakum kürtaj kaç dakikada tamamlanır, özel muayenehanelerde yapılan kürtaj sgk kayıtlarına işlenir mi, 2018 kürtaj kanunlarına göre en geç kaç haftaya kadar gebelik sonlandırma yapılabilir, gizli kürtaj yaptırmak için şartlar nelerdir, evli bayanlarda eş izni olmadan kürtaj yaptırmak mümkün müdür, evli olup başkasından gebe kalan kadınların çoçuk aldırmak için ne yapması gerekir ? diyerek araştırma içinde iseniz makalem işinize yarar, ama yazıları okumak size zor geliyorsa Bakırköy'deki muayenehanemizi 0212 227 5519 dan arayabilir, bekar ve evli kadınlara kaç paraya kürtaj yapıldığını sorabilir ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj atarakta kadın kürtaj fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

 Gebelikle ilgili forumlarda mesela kurtaj fiyatlari kadinlar kulubu gibi yerlerde çoçuk aldırmak ne kadara mal oluyor hep tartışılır ama kesin bilgi almak için bize yazın, 2018 kürtaj fiyatlarının yüzde kaç artış kaydedeceğinide bilgi olarak verebiliyoruz, kürtaj fiyatları 2018 Ocak - Aralık döneminde benim kanaatime göre %20 kadar artabilir, istanbul kurtaj fiyatlari ozel hastanelerde jinekolog muayenehanelerine göre ortalama 2 kat kadardır, buna karşılık kurtaj fiyatlari ozel hastane 2018 şeklinde bir fiyat listesi bulamazsınız, kürtaj fiyatları ekşi sözlük ve uludağ sözlük gibi sitelerde kişiye özel seviyelerdedir, kürtaj fiyatları 2018 forumlarındada konu hakkkında farklı görüşler söz konusu olabilir.

 İstanbul'da kadın kürtaj fiyatları nereye giderseniz gidin farklı çıkabiliyor, her doktor farklı bir çoçuk aldırma maliyeti çıkartabilir önünüze, ama genel bir ücretlendirme eğilimi gebelik haftasına bakmaktır, bir jinekoloğa bebek aldırmak için gittiğinizde önce ultrasonla bakarak gebelik haftanızı tespit eder ve ona göre bir kürtaj fiyatı çıkartır, nadiren size 10 haftayı geçmeyen gebelikler için sabit bir ücret söylerler ama bu rakam genelde beklentinizin ve piyasa ortalamalarının oldukça üzerinde kalır. Lafı gelmişken uyarı yapalım, çocuk doğurmama konusunda kararınız kesin ise vakit kaybetmeden sonlandırın, çeşitli mazeretlerle veya bilmeden 10 haftalık gebeliği aşarsanız sebebine bakılmadan kürtaj talebiniz reddelir ve bebeği doğurmak zorunda kalırsınız, bundada bir hayır vardır deyip kaderinize razı olmakta bir bakış açısıdır tabiki.

Yorumlar

  1. efendim kaç haftalık gebeyim bilmiyorum ama ilişkiye gireli 1 ay oldu ve idrarda gebelik testim çift çizgi çıktı kürtaj fiyatım kaç para çıkar ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?