Kürtaj fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları ne kadardır , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj kaç dakika sürer , kürtaj sonrası kanama olur mu , en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırabilirim , kürtaj yasasına göre evli bayanların eşlerinden iizn almaları gerekir mi , evli iken başkasından hamile kalanlar nasıl kürtaj olabilir giib birçok konuya bu yazımızda değiniyoruz. İstanbul'da 2019 yılı bahar aylarında yani Nisana girerken kürtaj taleplerinde artış göze batıyor , sanıyorum sevgililer günü cinsel ilişkiye girenlerden gebe kalanlar bunların bir kısmı , ama her dönem istenmeyen gebelik olabiliyor , ve bu plansız hamilelikleri sonlandırmada en sağlıklı ve kolay yöntemi vakum küretajdır , daha basit bir metod , kürtaj hapı , düşük hapı gibi ilaçlarla düşük yaparak kurtulmak vs maalesef mümkün değildir , bu düşük ilaçlarını denemek hem çok tehlikeli hemde devlet tarafınca yasaklanmıştır. Bu yazımızda birçok ayrıntı bulacaksınız , okumaya devam edin , aklınız takılan herşey içini beni arayabilirsiniz , telefonla veya WhatsApp üzerindende istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları 2019 Nisan ayı itibarı ile ortalama olarak ...tl çevresinden başlamaktadır , kürtaj yapan yerlerde ve kürtaj doktorlar genellikle gebelik haftasını dikkate alarak çocuyk aldırma ücretini söylerler , mesela en ucuz kürtaj maliyeti 4 haftalık gebeliklerdedir. Hamilelik haftasıda genelde aksik hesapğlanır , son adet tarihinizin ilk gününden itibaren saymalısınız , yoksa yanlış hesap yüzünden kıymetli zamanınızı kaybedip yasal sınızı aşabilirsiniz , örnek vermek gerekirse adet gecikmesi olduğu günlerde en az 4 haftalık bir gebelik söz konusudur. Kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ve ultrason incelemeri için ayrıca bir ücret genelde istenmez. Kürtaj fiyatları hakkında daha fazal detay için :
www.kurtajfiyatin.com/2014/11/kurtaj-ucretleri.html yazımıızda okuyunuz.


Kürtaj yasası

İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılması ülkemizde kürtaj yasası ve ilgili kürtaj kanunları ile düzenlenmektedir. Yürürlükte bulunan yasalara göre en geç 10 haftalık iken çocuk aldırabilirsiniz , yani 11 haftalık kürtaj , 12 haftalık kürtaj bizim ülkemizde yasaktır ve ciddi cezalar vardır , bu arada kürtaj dışı ilaçla düşürme ve diğer aktivitelerde aynı şekilde cezalandırılır. Kürtaj kanununa göre 18 yaşını dolduran bayanlar kendi istekleri ile çocuk aldırabilirler , ama resmi nikahla evli iseniz eşinizinde izni olması gerekir , bekar iseniz kimseden izin almadan kürtaj yaptırabilirsiniz. Reşit olmayanlar ise anne veya babalarından imzalı kağıt getirmeleri veya birlikte gelmeleri gerekmektedir. Kürtaj yasası hakkında güncel bilgiler için :
www.kurtajfiyatin.com/2014/04/kurtaj-yasas-2014.html makalemizde bir göz atın.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra insanlarda sanıyorum telaştan dolayı kürtaj sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiğini söylemmemize rağmen akıllanında tutmuyorlar ve bize yeniden soruyorlar , en iyisi bu makaleye ekleyeyim dedim bende ; kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti pek olmaz , bu daha çok vakum kürtajın iyi tarafı diyebilirim , zira eski dönemlerde yaptığımız kazıma kürtajlarda kanama ve ağrı az - çok oluyordu. Kürtaj sonrası cinsel ilişkiye girmek içinde 10 gün kadar beklemelisiniz , keza deniz ve havuz girmek içinde aynı şekilde. Kürtaj sonrası ilk adet yaklaşık 40 gün sonra gelmeye başlayacak merak etmeyin. Kürtaj sonrası hamilelik içinde endişeniz olmasın istedğiniz zaman yeniden gebe kalabilirsiniz , kürtaj olmuş olmak sizin doğurganlığınızı azaltmaz. Kürtaj sonrası ayrıntılar için www.kurtajdansonra.com/2015/03/kurtaj-sonras-hamilelik.html sitemizide mutlaka inceleyin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Çok sorulan bir konu olduğu için kızlık zarı dikimi fiyatlarınıda bu yazıya ekleme kararı aldım. İstanbul'da 2019 yılı Nisan ayı için himenoplasti fiyatı yaklaşık olarak ....tl civarından başlar. İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar genellikle yapılan hymenoplasty ameliyat çeşidine göre farklı dikim ücretleri isterler , en pahalısındna başlayarak sıralarsak ; vajina daraltma ameliyatı , labioplasti ve kalıcı kızlık zarı dikimi gibi 3lü kombinasyon genelde ....tl civarına yapılır, bunun yanında en fazal tercih edilen ve uygulanan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise daha makuldur , son olarakta geçici kızlık zarı dikimi fiyatı diğerlerine göre en ucuzdur , ama artık eski bir yöntem olarak pek fazla tercih edilmez. Kızlık zarı dikimi hakkında en güncel fiyat bilgilerine :
www.kizlikzaridikimfiyat.com/2015/03/kzlk-zar-dikimi-ne-kadar.html sitemizide mutlaka inceleyin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları Arnavutköy

Kürtaj fiyatı ne kadardır ?

Kürtaj fiyatı İstanbul Anadolu Yakası