Kürtaj Ücretleri

Kürtaj ücretleri
İstanbul'da 2015 yılı başları için kürtaj ücretleri yaklaşık olarak  tl den başlar ve gebelik pozisyonunuza göre artar , kürtaj fiyatlarının ne şekilde arttığını ilerleyen paragraflarda ele alıyorum. Çocuk aldırma yani kürtaj artık tama yakın vakada vakum kürtaj uygulaması ile yapılıyor , yani eskisi gibi rahim içine herhangi bir tıbbi cihaz sokulmayıp sadece negatif basınç veriliyor. Bu yazımızda kürtajın tüm ayrıntılarırı yani kürtaj fiyat bilgileri , kürtaj nasıl yapılır metodolojisi , kürtaj sonrası kanama , ağrı gibi şikayetler olur mu , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra görülür , kürtaj yasasına göre en fazal kaç haftaya kadaç çocuk aldırılabilir , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , flep yöntemi kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi ücreti nekadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını nerden bulabilirim, çift kat flep yöntemi nedir , İstanbul'da vajina daraltma fiyatları nedir , saç ekimi fiyatları kaç paradır gibi birçok yan konuyada değiniyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

Kürtaj fiyatları 2015

2015 senesi ilk ayları itibarı ile İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar ve sizin gebelik ilerlemenize göre azar azara artar , yeni başlayan yani gebelik testlerinde yeni pozitiflik veren erken bir gebelik yaklaşık 4 haftalıktır ve İstanbul'da yaklaşık olarak ... tl civarına kürtaj edilebilir , ama 5 haftalık bir hamilelikte çocuk aldırma kararı aldıysanız bu sefer sizden ... tl gibi bir para isteyeceklerdir , yine 6 haftalık ise ... tl , 7 haftalıkta ise ... tl gibi rakamlar telaffuz edilecektir. Bu arada bebek aldırmadan önce yapılan kadın doğum muayenesi ve ultrason gibi gebelik haftasının netleştirlmesine yönelik ön incelemeler için ayrıca bir ücret istenmez.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'daki jinekolog muayenehanemizde hastalarımız bizi telefonla arayarak çocuk aldırmadan önce bu işin nasıl yapıldığını yani kürtajın nasıl yapıldığını merak ederek bize sorarlar , bende onlara kısaca vakum kürtajı anlatırım ; istenmeyen  gebeliklerin sonlandırılmasında en modern cerrahi teknik olan vakum kürtajda hastanın rahim girişi lokal anestezik ile uyuşturulur ve hegar bujisi ile collum dilatasyonu yapılır , karmen kanülü colluma yerleştirilir ve kanülden vakum yapılarak gebelik kesesi dışarı alınır , bu işelm toplam 10 dakika sürer ve kazıma kürtaj yapılmadığı için hasta ağrı veya acı hissetmez , kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığı konusunda kesin emin olunur.

Vakum kürtaj

2015 senesi ve geçmiş 30 yılı göz önünde bulundurduğumuzda sadece İstanbul'da değil tüm dünyada en güvenli çocuk aldırma metodu vakum kürtajdır , eski sistem kazıma kürtajda olduğu gibi rahim içi kazınmaz ve sadece ince bir hortum vasıtası ile negarif basınç verilir ve gebelik kesesi dışarı alınır. Böylece hasta kürtaj esnasında ağrı veya acı hissetmez , ayrıca eski sistem kürtajda olduğu gibi pek kanamada olmaz. Bütün bu artılarından dolayı vakum kürtaj şu an için gebelik sonlandırma konusunda uygulanabilecek tek mantıklı çözümdür.

Çocuk aldırmak

İstanbul'da gebelik sonlandırma yani kürtaj eylemine genellikle çocuk aldırmak denir , hatta yanlış bir telaffuz olmasına rağmen çoçuk aldırmak bile oturmuş bir deyim haline gelmiştir. Kadınların kendi aralarındaki sohbetlerinde çocuk sahibi olmak , çocuk aldırmak gibi tamlamalar çok geçer. İstanbul'da çocuk aldırma fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlar.

Kürtaj İstanbul

2015 yılı başlarında İstanbul ülkemiz için sadece kürtaj yani çocuk aldırma konusunda değil , kızlık zarı dikimi , vajina daraltma , saç ekimi , botoks ve daha birçok konuda bir merkez konumundadır. Birçok şehirden istanbul'da kürtaj olmak için gelen hastalar vardır. Bunun sebebi daha çok evlilik dışı yani bekarken yaşanan gebeliklerin sonlandırılmasında kendi yaşadıkları şehirlerde kürtaj olmanın gizliliklerini zedeleme ihtimalidir. Bu arada İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj Ankara

İstenmeyen gebeliklerin sonandırılmasında İstanbul'dan sonra en önemli merkez Ankara'da kürtaj fiyatları yine yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar. Özellikle Ankaranın en lüks semtleri olan Kızılay ve Çankaya Tunus caddesi gibi mekanlarda birçok jinekolog muayenehanesi bulmanız mümkün.

Kürtaj sonrası

Gerek İstanbul ve Ankara'da gerekse İzmir ve Antalya gibi metropollerde kürtaj olan birçok hasta kürtajdan sonra nasıl davranmaları gerektiğini telefon açarak bize sorarlar , en iyisi biz bu konudaki yapılması gerekenleri buaray yazalım ; kürtaj sonrası banyonuzu 10 gün boyunca ayakta duş şeklinde yapın , kürtajdan sonra cinsel ilişki içinde 10 gün kadar sabredin.

Kürtaj Beylikdüzü

İstanbul'da Beylikdüzü kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl ücretlendirme düzeylerinden başlayıp gebelik haftasına göre artıyor , Sadece Beylikdüzü değil kürtaj için komşu ilçeler Avcılar ve Esenyurttanda birçok hasta bize geliyor. İstanbul'un tüm semtlerinde olduğu gibi Beylikdüzü'ndede gebelik sonlandırmada vakum kürtaj uygulanıyor.

Kızlık zarı dikimi

2015 yılı başlarını kriter alırsak İstanbul'da kızlık zarı dikimi jinekolojide en fazla yapılan ameliyatlar listesinde vakum kürtaj operasyonlarınıda geçerek birincilik koltuğuna oturmuştur. Bekaret tamiri konusunda İstanbul sadece Ankara , İzmir , Adana ve daha birçok ilimizde kızlık zarı dikim hastası çekmekle kalmayıp birçok Avrupa ve Afrika ülkesindende birçok hastamız geliyor. İstanbul'da en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Ankara, İzmir ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi Fiyatı

İstanbul'da jinekolojik hizmetlerin öncelikle ücretleri merak edilir , aynı şekilde kızlık zarı dikimi fiyatıda bize en fazla sual edilen konuların başında geliyor , eski yıllarda sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılırdı ama son 30 yılda bekaret tamiri konusunda birçok şey değişti; neyse sadede geleyim , İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl civarıdır , ama çift kat flep yaptıracağım derseniz bu sefer ücret .... tl ye çıkacaktır , yada kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta yaptıracaksanız yine fiyat ... tl civarı olacaktır . Dahada ileri götürelim : kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti denilen vajinal dudaklardaki sarkmaların giderilmesi şeklindeki 3 operasyon aynı seansta istenirse bu sefer İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde .... tl gibi ücretler istenecektir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Benimde size tavsiye edeciğim favori bekaret tamir tekniği flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Yöntem olarak aşağıda bahsedeceğim ameliyat birçok avantajlar içerir , ama birçok bayanın önem verdiği iki konuda garanti içermektedir : gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması ve cinsel ilişkiye girmek için size sonsuz zaman vermesi. Gerçektende flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi orijinal kızlık zarına dönüş sağlayan en iyi metoddur. Birkere diktirdinizmi artık arkanıza bakmanıza gerek almaz , yeni bir ilişki veya planladığınız evlilik bu metodla realize olacaktır. İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul ve Ankara gibi metropollerde nerdeyse yarım asırdır geçici kızlık zarı dikimi yapılagelmektedir , ama son 30 yıldan öncesinde yani flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bilinmediği dönemlerde sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılırdı. Ama işin gerçeğide şudur ki geçici kızlık zarı dikiminde flep yöntemindeki konforu ve rahatlığı bulamazsınız , geçici kızlık zarı diktirdiğiniz zaman en fazla 5 gün vaktiniz olacak ve bu süre içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılacaktır. Ama diyecekseniz madem bu kadar dezavantajı var azda olsa bir kısım hasta neden geçici kızlık zarını tercih ediyor , evet iyi soru , geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikimden hemen sonra ve isterseniz aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Hayata yeni bir sayfa açmak isteyen birçok genç bayan kızlık zarı dikimi yani himenoplasti yaptırmadan önce telefonla arayarak kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye merak edip soruyorlar. Bende size dünyadaki en meşhur bekaret onarım metodu olan flep yöntemini anlatayım dedim ; genel prensip olarak vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası yani mukoza tabakası serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir ve flebin diğer ucu vajina duvarında sabit bırakılır, böylece cinsel ilişkide penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarının vajina duvarındaki sabit ucu doku ayrışması ve yırtılmaya uğrayacaktır buda kızlık zarı kanamasını garanti altına alır. Himenoplasti ameliyatı  yaklaşık 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acısız olarak gerçekleştirilir ve işlem bitince masadan kalkıp yürür gidersiniz, çalışıyorsanız aynı gün çalışma hayatına geri dönmeniz mümkündür. İstanbul'da himenoplasti fiyatları yaklaşık .... lira civarıdır.Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Sürtünme Yolu İle Gebelik: İyi günler turgay bey
  17 Şub 13:57 - Sürtünme Yolu İle Gebelik: Size bir kaç sorum olcak
  17 Şub 13:57 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  17 Şub 13:59 - Sürtünme Yolu İle Gebelik: Bz kz arkadasmla sürtünme yoluyla birlikte olduk karnında ağrı oldugu nu söylüyor üzerine bosaldm ama vajinaya geldiğini bn düşünmüyorum çok korkuyor sizce mumkunmu hamile kalmasi
  17 Şub 14:00 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  17 Şub 14:01 - Sürtünme Yolu İle Gebelik: Ne yapmamz gerekiyordu peki hani boyle bi durum olması çok yuksekmi
  17 Şub 14:05 - Jinekolog Operatör Doktor: %17
  17 Şub 14:11 - Sürtünme Yolu İle Gebelik: Peki çok tesekkur ederim
  17 Şub 14:25 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 2. 30 09 2015, 09:46 - Düşük Hapı: Slm
  30 09 2015, 09:50 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  30 09 2015, 09:51 - Düşük Hapı: Dusuk ilaclarina bakiordm
  30 09 2015, 09:51 - Düşük Hapı: Çok risklimi acaba
  30 09 2015, 09:51 - Düşük Hapı: Bilgi vereblirmisiniz
  30 09 2015, 09:52 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yasaklandı .. en sağlıklısı kürtaj yapıyoruz
  30 09 2015, 09:52 - Düşük Hapı: Ben ankdayim
  30 09 2015, 09:52 - Düşük Hapı: 6 haftalık benmki
  30 09 2015, 11:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Alırız

  YanıtlaSil
 3. Dış Gebelik: Iyi geceler rahatsiz ediyorum yine kusura bakmayin
  18 01 2016, 23:54 - Dış Gebelik: Dış gebelik görüldü bende
  18 01 2016, 23:55 - Dış Gebelik: Sizde bunun icin ameliyat yapılabilir mi
  18 01 2016, 23:55 - Dış Gebelik: Ve de ücreti ne kadar olur
  18 01 2016, 23:55 - Dış Gebelik: Yardimci olursaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 4. meraba kürtaj ücretleri için geçende aramıştım..
  4 03 2016, 14:48 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  4 03 2016, 14:50 - .: kalaici kizlik zari dikimi gakinda bilgi alabilir miyi
  4 03 2016, 14:50 - .: bilgi
  4 03 2016, 14:50 - .: kalici kizlik dikimi nasil oluyo
  4 03 2016, 14:50 - .: ne kadar guvenmeliyim
  4 03 2016, 14:50 - .: ne bilim bilgi iste
  4 03 2016, 14:58 - Jin op dr turgay karakaya: 27 senedir sonuç garantisi veriyorum binlerce vaka.. = güvenebişirsiniz
  4 03 2016, 15:15 - .: sizinle nasil gurusebilirim acaba
  4 03 2016, 15:15 - .: ben istanbulda dglm size sorular sormak istiyorum
  4 03 2016, 15:15 - .: baktim siteye ama tatmin olamadim
  4 03 2016, 15:16 - .: bide ogrenciye ne kadar indirim yapiyosunuz
  4 03 2016, 15:20 - Jin op dr turgay karakaya: %10
  4 03 2016, 15:20 - .: hmm yani ne kadar oluyo
  4 03 2016, 15:20 - Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız
  4 03 2016, 15:20 - .: ben yaptirmak istiyorum da
  4 03 2016, 15:20 - Jin op dr turgay karakaya:
  4 03 2016, 15:20 - .: anladim
  4 03 2016, 15:20 - .: hersey dahil degil mi
  4 03 2016, 15:21 - .: taksit durumu yok dgl mi
  4 03 2016, 15:21 - .: ben ogrenciyim yani bi anda bu parayi bulamam
  4 03 2016, 15:22 - Jin op dr turgay karakaya: Nakit veya tek çekim
  4 03 2016, 15:23 - .: anladim
  4 03 2016, 15:29 - .: nakit olunca indirm oluyo mu
  4 03 2016, 15:29 - .: bide cok yogun calisiyor musunuz
  4 03 2016, 15:29 - .: yani ben iki ay sonra bu ameliyati olmak istesem simdiden gun mu almam lazim
  4 03 2016, 15:33 - Jin op dr turgay karakaya: Şimdi veya bikaç gün kalada olur
  4 03 2016, 15:34 - .: hmm anladim
  4 03 2016, 16:08 - .: doktor bey
  4 03 2016, 16:30 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun

  YanıtlaSil
 5. Kurtaj ucreti ne kadar 4 haftalik

  YanıtlaSil
 6. 9 haftalık bir gebelik sonlandırmak istiyoruz ama nasıl yardımcı olursunuz
  11 07 2016, 15:25 - Jin op dr turgay karakaya: Yaparız
  11 07 2016, 15:25 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtajbahcelievler.wordpress.com/kurtaj-kizlik-zari-dikimi-vajina-daraltma-labioplasti-tum-fiyat-listesi/
  11 07 2016, 15:26 - .: Bunun için eş onayı kesin gerekiyor mu
  11 07 2016, 15:28 - Jin op dr turgay karakaya: Eş kimlik fotokopisine eşim ..nın kürtajına izin veriyorum şeklinde bir kağıtla gelirseniz yaparız
  11 07 2016, 15:28 - .: Nasıl br yazı istiyosunuz a4 kağıdında falan mı
  11 07 2016, 15:29 - Jin op dr turgay karakaya: Kimlik fotokopisine
  11 07 2016, 15:29 - .: Yani eşin gelmesine gerek olmadan yapabiliyosunuz
  11 07 2016, 15:30 - Jin op dr turgay karakaya: Evet o belge ile
  11 07 2016, 15:30 - .: Anladım turgay bey adresinizi aldım görüşmek dileğiyle o zaman
  11 07 2016, 15:44 - Jin op dr turgay karakaya: Gün aldınız mı
  11 07 2016, 15:45 - .: Henüz diil ama alcam
  11 07 2016, 15:46 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  11 07 2016, 15:46 - .: Ankara diye de çıkıyor adresiniz internetten
  11 07 2016, 15:48 - Jin op dr turgay karakaya: İst
  11 07 2016, 15:49 - .: Anladım ankarada değil yani
  11 07 2016, 16:32 - .: Ankaradan gelsek aynı günde hallolur mu operasyon
  11 07 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  11 07 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: Ayrıca uçağa 10 dakikayız
  11 07 2016, 16:54 - .: Eşin kimlik fotokobisi isyiyosunuz sadece oda tamam ücret ne kadar yaklaşık 9 haftalık doktor hesaplaması
  11 07 2016, 17:16 - Jin op dr turgay karakaya: tl
  12 07 2016, 16:35 - .: Mrb hocam kürtaj olduktan sonra anlaşılır mı yapılan müdahale kürtaj ücretleri nedir ?
  12 07 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kadın kürtaj fiyatları

Vakum kürtaj ücretleri

Kürtaj ne kadar sürer ?